Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudtok jó könyveket?

Tudtok jó könyveket?

Figyelt kérdés
Olyasmit keresek ami hasonlít az alábbiakra: Lois Lowry Emlékek Őre ; Veronica Roth A beavatott trilógia ; Az éhezők viadala trilógia ; Útvesztő...tehát kicsit akció, kicsit romantikus... remélem tudtok segíteni:) ami nem túl fantasy de nem is hétköznapi. Köszönöm:)

2016. jún. 6. 19:07
 1/6 Papi Gonzales ***** válasza:

harry potter?

meg van most ez a ötödik hullám izé, de azt mondjuk nem olvastam...valszeg nem is fogom..

sajnos elég gyenge mind

de mondjuk:

[link]

2016. jún. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Stephenie Meyer: Twilight saga, vagy Prófécia (trilógia), de bem tudom az íróját
2016. jún. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Stephen Meyer: Burok

Ne film alapjan itelj

2016. jún. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Én Cassandra Clare-től ajánlanám a Végzet ereklyéi sorozatot. (Csontváros, Hamuváros stb.) Én most kezdtem el olvasni úgy, hogy az ebből készült sorozat eddig készen lévő részeit már láttam, de nem tudom megunni. Nekem nagyon tetszik. Bár ez eléggé fantasy... :D
2016. jún. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csúfok triológia Scott Westerfeldtől
2016. jún. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi mindenkinek! Az 5. Hullám és a H P. Lesz valószínűleg.
2016. jún. 14. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!