Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagyon jó Kézügyességgel és...

Nagyon jó Kézügyességgel és valamelyes informatika tudással rendelkezem, milyen suliba mehetnék?

Figyelt kérdés
Nagyon jó a kézügyességem. ami azt jelenti hogy pl. a rajzaimban vagy az általam elkészített tárgyak: fából, ytong... vagy bármi más egészen jók lettek és mindig dicséret követi őket. Viszont nem tudom hogy pl. egy asztalos mennyire menne nekem.. oda fizikum kell viszont egy 60 kilós vékony alkatú gyerek nem illene oda be nem? nem vagyok béna hanem inkább kitartó és szorgos, talpraesett de ki sem akarok esni a suliból ezért a dologért így hát még az informatika olyan ága érdekelne engem amihez kevesebb matek kell és tudom pontosan hogy oda nagyon is kell matek de nem vagyok belőle jó csak ha esetleg valaki korepetál engem és elég rendesen nekifekszem. akkor sikerülhet egy informatikai ágazat is.. e kettő között gondolkodom de félek hogy kiesek belőlük. valami tipp ? előre is köszi a választ!

2016. jún. 6. 22:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Mindenképpen próbáld még azt amit csinálni szeretnél, ha nem jön be akkor keress mást! Ez a döntés egész életére kihathat, tehát ha nem próbálod még most megvalósítani a vágyaid később nagyon sajnálni fogod!
2016. jún. 7. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm! ez így igaz végül is.

Lehet egy próbáról szó.

2016. jún. 7. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!