Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 13 éves lány vagyok,164 cm...

13 éves lány vagyok,164 cm magas,50kg körüli a testsúlyom. Én dagadtnak számítok? (Azért nem közeli ismerőstől kérdezek, mert tudom hogy ezt válaszolná: Dehogyiiiiiis! )

Figyelt kérdés
2016. jún. 8. 18:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem vagy dagadt, csak testképzavaros, mint a lányok többsége.
2016. jún. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy gyorsan válaszoltál. Lehet, hogy testképzavaros vagyok, de próbálom elfogadni magam olyannak, amilyen vagyok :)
2016. jún. 8. 18:46
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát én 163 vagyok, 52 kiló és bizton állíthatom neked hogy a dagadtól messze vagyok:D Szóval te is. Az hogy hogy oszlik el kép nélkül nem lehet megmondani, mert attól sok függ hogy mennyi izmod van pl, az izom többet nyom mint a zsír. De alkati kérdés is. Viszont az biztos hogy dagadt nem vagy.
2016. jún. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem vagy dagadt, és nyiszlett sem vagy. Pont jó!
2016. jún. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Ahogy így gyakorikérdéseken nézegetem ezeket hát el ájulok :D A "Tökéletes testsúly LÁNYOKNAK a következő.

A magasságodból (azaz 164cm-ből)vonj ki 100-a és még tizet mivel lány vagy. szóval nem vagy "dagadt'. az ideális testsúlyod 54 kiló.

2016. aug. 15. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!