Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nektek ki az SZJG-be a kedvenc...

Nektek ki az SZJG-be a kedvencetek?

Figyelt kérdés
Nekem Virág meg Ricsi. Én például kifejezetten utálom Arnoldot a két rockert és Kingát.

2016. jún. 9. 20:44
 1/8 bru19 válasza:
100%
Nekem a Cortez+Reni páros a kedvencem. Én például Kingát is bírom. Akit utálok az Arnold. A többiekkel annyira nincsen bajom.
2016. jún. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én Ricsit bírom a legjobban :) Persze mindenki mást is, de azért Laura majdnem mindegyik karakterhez adagolt egy kis 'fárasztó' tulajdonságot. De ezek sem idegesítőek, inkább vicces :D Kinga versenymániája, Virág univerzumhoz hasonló sötétsége, Dave a kütyüsznob... :))
2016. jún. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Fanni27 ***** válasza:

Nekem Zsolti :D Ő a legviccesebb (szerintem) az egész könyvsorozatban. Virág is nagyon aranyos, csak egy kicsit... buta. Katát is szeretem nagyon; és az 5. kötettől kezdve Cortez is nagy kedvencem lett.

Én a Kinga és Zsolti párost nagyon bírtam, de úgy Kingát magyában néha én is utálom. Ahhoz képest, hogy támogatja az éhezőket, szegényeket, árvákat, stb. a többi emberrel nagyon bunkó és megalázó. És ki az az ember aki nem akar barátot?

Na, mindegy ez csak magánvélemény. :)

2016. jún. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!!!!!❤❤❤❤❤
2016. jún. 21. 08:19
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Pisti:)
2016. jún. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
MUHAHAHA!
2016. jún. 24. 11:12
 7/8 anonim válasza:
Hát nemis tudom...Eggyértelmű mindenki kivéve Arnold és Viki
2017. júl. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Reni cortez zsolti dave virág kinga
2017. júl. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!