Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Budapesti Fazekas Mihaly...

Budapesti Fazekas Mihaly iskolat ilyen jeggyel meglehet kockaztatni surgos?

Figyelt kérdés

Roviden anyi a lenyeg hogy szeretnek atmeni egy masik iskolaba mert ramszalltak a tanarok elege rendesen , sotozatba kapom a beirasokat, random kocsog karokat.. Realos bealitotsagu vagyok. Szoktam versenyekre meni. Curie, kenguru , bolyai , zrinyi minden evbe megvan , altalaba a regionalisba/ megyeibe bekerulok mindig . Jegyeim iden siralmasak lettek ( magyar 4 , matek 3 epphogy , tori 2 , nyelvek 4 , fizika 5 )

De azert mert tanarok mindig kicsesznek velem amikor hianyzok meg pl 2.8 ra nem adja meg a 3-ast ( tori ).. tavaly amikor minden jo volt 4,2-3 volt az atlagom ( magyarok 4 , matek 5 , tori 4 , nyelvek 4) . Es elakarok meni egy masik iskolaba.. nos nekem a Fazekas tetszett meg legjobban, mene is, jo eszem van de a tanarok miatt gyakorlatilag nem tudom megvalositani a jo jegyeket . Szekszardra a garayba jarok , 6 evfolyamosba , matek-fizika fakultaciora . 9. Osztalyos vagyok. 10. Menek ertelem szeruen.. Koszonom a valaszokat.



#tanulás #Budapest #iskola #gimnázium #diák #6 évfolyamos #Budapesti Fatekas Mihaly gimnazium
2016. jún. 9. 21:15
 1/2 anonim válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de ilyen jegyekkel esélytelen, főleg hogy mivel ha jól értem nincsenek komoly versenyeredményeid. Ráadásul a következő tanévre már lezajlottak az átvételi vizsgák. (Egy jövőre 10.-es fazekasos.)
2016. jún. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Oké, 2.8-ra meg kell adni a 3-ast, szólj az ofőnek. Mindenesetre a 3-assal úgyanúgy nem vesznek át mint a 2-esel (vagy a 4.2-vel). Szerintem nem a Top1 gimit kéne fontolgatnod ilyen jegyekkel..
2016. jún. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!