Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha a nőgyógyászhoz elmegyek...

Ha a nőgyógyászhoz elmegyek anyukámmal akkor mennyi az esélye hogy megtudja hogy nem vagyok szűz?

Figyelt kérdés
Tehát a nőgyógyász megkérdezi anyukám előt vagy félrehív vagy hogy müködik ez mert nem voltam még egyszer se.
2016. jún. 12. 14:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha olyan jellegű a probléma, ami nemi életre utal vagy azzal összefüggésben van, az orvosnak nyilván tudnia kell hogy milyen körülmények miatt van panaszod.


Kérdés, hogy anyukád ott akar-e lenni melletted, és hogy mennyire vagy fiatal hogy még kísérgetni kell a vizsgálóasztalig is.

2016. jún. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát sajnos anyukám nagyon hogy is mondjam szóval kinézem belöle hogy ott lesz a vizsgálóteremben de én 15 vagyok.
2016. jún. 12. 15:16
 3/5 A kérdező kommentje:
Tehát akkor kiskorunak számótok Marmint nem nagyobb korunak. És ha azt mondom az orvosnak hogy szűz vagyok akkor gondolom rájön hogy nem akkor szóba hozza hogy hazudtam?
2016. jún. 12. 15:17
 4/5 anonim ***** válasza:

A szűzhártya állapota, megléte vagy nem megléte nem ad egyértelmű információt arról, hogy valaki közösült-e vagy más ok miatt nincs meg neki. És ez az orvost sem fogja érdekelni. Az érdekelheti, hogy kizárhat-e szexuális úton terjedő betegséget esetleg, és ilyenkor nem érdemes hazudni. Az orvosnak pedig nem az a munkája hogy ítélkezzen bármi miatt is, neki a diagnózis felállításához kell tudnia dolgokat.


Anyukád már más tészta. Neki nem kell ott lennie a vizsgálat során akkor sem ha kiskorú vagy, nem kötelező. Egy normális kapcsolatban jó esetben ezt meg is lehet beszélni, hogy te sem szeretnéd.

2016. jún. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
az összes orvost tart titoktartás orovsi kötelezetség.szüzeségedet se mondja el
2021. szept. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!