Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés

Láttam régen egy animét és elfelejtettem a címét. Segítene valaki?

régebben léttam egy anime 1.részét, de nem emlékszem a címére. a főszereplő lánynak rózsaszín rövid haja volt, és volt egy bumeráng szerű valamie. a rész eleje arrol szól hogy kiszabadul egy börtönböl. valaki tudna nekem segíteni?

Keress kérdéseket hasonló témákban: anime cím, anime

2016. jún. 12. 19:13  Privát üzenet  

A válaszok
elfen lied?

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont 2016. jún. 12. 19:15 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

nem elfen lied. rövid rozsaszin haja volt. és valamilyen városba ment vissza ahol ilyen titkos szervezettel volt kapcsolata akik a világ szennyezettségéről vitáztak másik országokkal

# 2/5Időpont 2016. jún. 12. 20:20 Privát üzenet

Shangri-La

ismertető: [link]

1. rész, indavideo: [link]

A válaszíró 88%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont 2016. jún. 12. 20:50 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

uristen. KÖSZÖNÖÖÖMM

# 4/5Időpont 2016. jún. 13. 17:39 Privát üzenet
Szivesen! :)

A válaszíró 88%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont 2016. jún. 13. 19:47 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogyan tudom a Tabletem Minta kódját feltörni? Mert régen használtam és elfelejtettem a mintát.!
Régen, amikor a Nester nintendo volt a menő, akkor volt egy olyan játékunk hozzá, aminek a nevét elfelejtettem. Melyik lehet ez?
Hány éves vagyok? Asszem elfelejtettem. Annyit tudok hogy régen születtem.
Régen (több évvel ezelőtt) találtam egy oldalt (angol nyelvű, azt hiszem), ahol voltak nagyon jó rajzok és lépésről lépésre leírták, hogy hogyan kell lerajzolni. Elfelejtettem az...
Régen még a játékok oldalon volt egy jó városos játék. Lehetett boltokat, házakat, stb venni. És este jöttek a rablók és ha nem tettem ki rendőröket akkor kirabolták a boltokat....
Régen volt egy internetes oldal, ahol beírtam a nevemet és olyan híradó jelenetet csinált ahol a saját nevem volt kiírva plakátokra, amit "lázadó emberek" tépnek szét meg stb. Mi...

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!