Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vélemények, tanácsok a helyzet...

Nayal kérdése:

Vélemények, tanácsok a helyzetemet, jövőmet illetően?

Figyelt kérdés
Van egy targoncavezetői jogosítványom, és kaptam egy állást Győrben az Audinál. Munkásszállón fogok lakni, ez ingyen van, ahogy a busz is, ami elvisz dolgozni. Három műszakos munkarend bruttó 145.000 Ft ami próbaidő után emelkedhet, plusz cafateria (16250 Ft) meg különböző pótlékok. Hétvégén elvileg nincs, vagy nemigen van munka. Eddig közmunkás voltam egy évig. Angolul alapszinten tudok, bár papírom nincs róla. Az addig oké, hogy elmegyek dolgozni de aztán? Győrről sok rosszat olvastam (konkrétan itt), nem szeretnék odaköltözni. Azon gondolkodom, hogy kimegyek külföldre miután megszedtem magam. Vagy maradjak? 22 éves vagyok, feleség, gyerek odébb van, a magány nem zavar.

2016. jún. 12. 20:43
 1/2 anonim válasza:
Szerintem maradj, itthon nagyobb szükség van rád, mint külföldön :)
2016. jún. 14. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem: külföld! Amíg fiatal vagy, addig vagy rugalmas, addig tudsz pénzt keresni; majd leszel eleget itthon, ha már kint nem találsz munkát!
2016. jún. 29. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!