Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb League of Legends champion?

Figyelt kérdés
Ha lehet azt is kérném ,hogy miért a legjobb :D

2016. jún. 12. 22:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
40%

Nincs olyan, hogy legjobb, de akikkel én szeretek játszani:


Katarina - egy kis feeddel szinte megállíthatatlan, olyan team ellen nem éri meg pickelni, ahol sok a cc, de kis szinten, bronzban és silverben nem tudnak ellene játszani, mert nagyon mozgékony


Garen - róla nem is tudom, mit írjak, erős offtank, nagyon könnyű kezelni


Malzahar - nagy damage, op ulti, csak elég manaigényes, és a Q-val nem olyan könnyű betalálni


Teemo - idegesítő kis mocsok, gyors, könnyű kezelni, két Q találat leviszi a fél hp-d early gameben is

2016. jún. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :D
2016. jún. 13. 14:00
 3/14 anonim ***** válasza:

Tényleg nincs "legjobb", de itt vannak az én kedvenceim:


adc: Miss Fortune. Nem nehéz, ráadásul az új koreai buildet használva elég erőset sebez. Ultija pedig jó csapatharcban.


support: Blitzcrank. Tulajdonképp a Q-ja miatt szeretem, hiszen magához tudja húzni az ellenfelet, és ha egyszer sikerült, elég nagy valószínűséggel meg is hal.


top: Irelia, szerintem nagyon "fun" vele, főleg a Q-ja muiatt + ebben a patchben kifejezetten op.


jungle: Amumu. Tankos, van sebzése, könnyű, jó gankek.


mid: talán ide van a legtöbb hősöm

Lux: fun, jó teamfight

Kennen: passzívja miatt szintén jó teamfightos.

Leblanc: 1-1 mp alatt le tudja vinni az összes hp-d

Annie: könnyű, nagy sebzés, passzívja miatt könnyen lehet teamfightolni, gankelni is.

Xerath: nagyon nagy hatótáv, bár vele szerintem könnyebb rontani.


Esetleg midnél aki talán erősebb a többinél az Anivia, Viktor és Velkoz.

2016. jún. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Malzahar - space aids

Teemo - erős, bármilyen builddel jól játszható

Zilean - miden játszom. Idegesítő, és az ultija miatt megölhetetlen

2016. jún. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a további válaszokat! :D
2016. jún. 13. 18:34
 6/14 anonim válasza:
100%
Lulu. Főként miden játszok vele, és ha jó buildet választasz neki, és tudod kezelni, nincs olyan hős akit ne tudnál megölni. Sokan úgy gondolják mikor megjelenik elöttük Lulu miden, hogy milyen egyszerű lesz megölni egy "supportot", de ezt remekül ki lehet használni, mivel már early gameben is nagyon erős. Csak ajánlani tudom, örök kedvencem <3
2016. jún. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
34%
csak aki ismeri lulu-t az simán megveri :)
2016. jún. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
84%
Aki ismer bárkit, az simán megveri azt a bárkit ilyen alapon, szóval teljesen értelmetlen volt ez a hozzászólásod hetes :)
2016. jún. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Akikkel NEKEM a legjobban megy: Cassiopeia: nem egy egyszerű hős, de ha beletanul az ember, darálni lehet vele és assasinok ellen sem rossz.

Lux: az ilyen skillshot-os mage-ek közül az egyik legkönnyebb és fun is mellé.

Veigar: lvl 6 után nagy burst, ami csak egyre erősebb lesz, kis szinten nem nagyon tudnak mit kezdeni egy late game Veigar-al

Gnar: szintén egy sok gyakorlást igénylő Champ, de megéri. Ha tudsz vele játszani, erős és fun.

Aki még most eléggé tetszik, az Taliyah, ő lesz a következő akit megveszek.

2016. jún. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :D
2016. jún. 15. 17:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!