Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Michael Jackson rajongók, hol...

Michael Jackson rajongók, hol lehet Magyar fanfiction-kat olvani róla?

Figyelt kérdés
Van egyáltalán M.O. vagy van olyan oldal ami kűlfőldi fanfiction-kat fordít le? :)
2016. jún. 14. 00:26
 1/10 anonim ***** válasza:
17%

Fanfiction: Michael egy fiatal jóképű fekete énekes gyerek volt akit az apja és az egész családja arra predesztinálta hogy sikeres előadóművész legyen. Nem hagyták hogy felnőjön és a saját útját járja, ezért lett az élete végéig egy álmodozó gyerek aki felépítette a saját álomparkját és felnőttként is a gyerekekkel érezte magát jól.

Mivel nem tudta a szexuális vágyait kiélni nőkkel, a környezetében levő fiatalokkal próbálkozott. Ezért nem tudom őt elítélni hiszen belekényszerítették ebbe az állapotba.

2016. jún. 14. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem érzem úgy ez miért válasz a kérdésre nem is érdekel de ő nem volt pedofil!!
2016. jún. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
* nem értem hogy ez
2016. jún. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen ezt én sem értem hogy ez hogy jön ide, azért se válaszoltam. Mert erre nem lehet mit írni. Nem volt pedofil! Számtalan nője volt so nem is értem. ugy tűnik hogy ezt még mindig sokan nem tudják...
2016. jún. 21. 19:00
 5/10 anonim ***** válasza:
fan-site. hu-n van pár, ott a fórumban
2016. jún. 27. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen, azolat ismerem, nagyjábol. Köszi. :)
2016. jún. 30. 23:48
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

#1!

Ki tudta élni a vágyait nőkkel is, soha nem ért hozzá egy kiskorúhoz sem!

2016. júl. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%

[link]

Az eleje nem teljesen róla szól, de pár fejezet után már szinte Michael főszereplő lesz, az eleje hát mit mondjak nem a legjobb, de érdemes elolvasni, mert mintha kicserélték volna azt, aki írta eddig. Sokkal jobbak azok a fejezetek, amik Michaelről szólnak. És amúgy szetintem folyamatban van

2016. szept. 17. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2016. szept. 26. 17:58
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Ez is bővül.

2016. nov. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!