Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az anyakönyvezetőnél miért...

Az anyakönyvezetőnél miért fontos hogy ki milyen középiskolát végzett?

Figyelt kérdés
Házasság kötès előtt állunk.amikor mentünk időpontot kèrni az eskuvőre akkor az anyakönyv vezető rá kèrdezett hogy milyen közèp iskolát vègeztünk ès feljegyezte egy lapra.Ès nem èrtem mièrt fontos ez neki hogy milyen közêpiskolát vègeztünk illetve munka viszonyba vagyunk-e.erre lennèk kiváncsi hogy ti mit gondoltok.èn különben csak rá vágtam hogy befejeztem s közèpsulit.Különben nem fejeztem be.Csak egyszerűen nem volt kedvem magyarázkodni neki.
2016. jún. 14. 19:52
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja ès azt feltüntetik az eskövi lapon hogy ki milyen iskolát vègzett?vagy szòba hozzák az esküvőn?
2016. jún. 14. 19:59
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Találtam ám helyesen leírt szót is a sok hibás között. Írásod alapján végigbukdácsolt 6 általánosod lehet csak.

Ez az egész kitaláció, mert iskolai végzettség nem szerepel a házassági anyakönyvben.


Itt megtalálható minden tudnivaló:

[link]

2016. jún. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kamu kérdés, tragikusan rossz helyesírással.
2016. jún. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Kérdés nem kamu, tőlünk is kérdezték anno! Simán statisztikai célokra gyűjtik be, teljesen anonim módon. Semmilyen papírotokon nem fog szerepelni.
2016. jún. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!