Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ma nyertem a cbaabol egy...

Ma nyertem a cbaabol egy ajandekcsomagot hová menywek be erte?

Figyelt kérdés
az elobb felhivot a cba hogy nyertem ajandekcsomagot tizezer ruggu eretkut amibe van liszt cukor meg gyumolcs meg ijenek es tok orultem neki de nem tudom mejik cba aba menyek be erte mert pestrol hivtak de en varpalotan lakom es most nem tudom hova menyek meg nem tudom hogy mit kel mondani

2016. jún. 15. 18:00
 1/2 PresidentEvil ***** válasza:
Jelentkeztél egyáltalán valamilyen játékra? Kitöltöttél valamilyen papírt, beküldtél valamit? Ha egy cég ilyen módon értesít (amit erősen kétlek), minden esetben elmondják, hová menj és hogyan kapod meg a nyereményt. Ha valaki azzal hív, hogy te ugyan nem jelentkeztél egyetlen játékra sem, de azért nyertél, érdemes elgondolkodni rajta.
2016. jún. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Helyesírás, pls..
2016. jún. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!