Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Megmondják az utasoknak, ha a...

Megmondják az utasoknak, ha a vonat elüt valakit?

Figyelt kérdés
Egyszer voltam ilyen vonaton, de a vezető jegykezelő nem mondta meg, miért állunk, bár persze mindenki tudta. Egyébként a vezető jegykezelőnek/mozdonyvezetőnek kötelező megnézie az elütött embert? Előfordul olyan, hogy az utasok is látják az embert?

2016. jún. 16. 13:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Sebességtől függően több száz, vagy több, mint ezer méter egy vonat fékútja. Így te aligha látod mi történt, legfeljebb az ütközés pillanatában vagy az azt követő 5-10 másodpercben, ha direkt azt figyeled.
2016. jún. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
0%
Meg.... És ha él a páciens, a kalauz segítségével felár megfizetése mellett mindenki szelfizhet egyet azzal, aki balesetet szenvedett..... (Csak hülyülök.)
2017. máj. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyszer volt részem hasonlóban. Akkor intercityvel egy falu vasúti átjárójában egy autót ütöttünk el. Szerencsére nem telibe, csak az autó elejét kaptuk el. A roncsot lelökte az ütközés a pályáról, nem került a szerelvény alá. Pont azon az oldalon ültem és kifelé néztem. Érezni nem éreztem semmit az ütközésből, hallani se lehetett semmit. Egy pillanatra láttam csak szétrepülő alkatrészeket, utána csak azt éreztem hogy intenzíven fékez a vonat és még álló helyzetben is tülkök. A kalauzok azonnal kezdtek rohangálni. Kb 10 perc után bemondták, hogy baleset miatt bizonytalan állunk, de a részteleteket nem kötötték az orrunkra. Aztán megjöttek viszonylag hamar a mentők és a tűzoltók.

A helyszínelés és mozdonycserét követően, kb 2-3 óra állás után tudtunk továbbhaladni.

2021. máj. 25. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!