Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 12-17 éves lányok! Mik a...

12-17 éves lányok! Mik a kedvenc filmjeitek? (írjatok többet is)

Figyelt kérdés

2016. jún. 16. 16:23
1 2
 1/14 anonim válasza:

Nem tipikus tini filmek,de azért leírom: A bárányok hallgatnak,Psycho,a legtöbb Stephen King filmadaptáció pl.: A titkos ablak,Az eminens,Kedvencek temetője. Maiak közül:X-men filmek,Alice Tükörországban

15/l

2016. jún. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod! :)

Írhattok még.

2016. jún. 17. 19:39
 3/14 anonim ***** válasza:

Lol, koszoruslanyok bosszúja ,a bosszú iskolája , szerelem hitler árnyékában ( ez nem tini film de szerintem nagyon de nagyon érdekes Es megrázó is vagyis en 2 napig a hatása alatt voltam )

13L

2016. jún. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Forrest Gump, Eredet, az Elrabolvát (az elsőt) nagyon szeretem, bármennyire lehúzzák is őket általában az emberek. Az elvont filmeket is élvezem, de kell hozzá az az elmélyült, szomorkás hangulat, máshogy nem érzem át őket. Ilyen pl. a Harcosok klubja.

A poszátás és a labirintusos mese (Éhezők viadala, meg a masik izé ami ilyen felkapott, nem jut eszembe a neve, Útvesztő talán..?) alapsztorija tetszett, amíg a Viadalról magáról, illetve a másik a labirintusból való kijutásról szólt. Az utáni politikai harc abszolút hidegen hagy, engem a ravaszság és a gyilkolás érdekelt.

Nagyon tetszett a Polgárháború (Amerika Kapitány), imádom a képregényfilmeket.

2016. jún. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

14/L voltam

#4

2016. jún. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:

Lol, Bajos csajok 1-2, Beavatott, Éhezők viadala,

Amik nem a kedvenceim, de attól még jók: Ötödik hullám, 10 dolog amit utálok benned, Tökéletes hang, Tengerparti tinimozi 1-2, Alice tükorországban, Amerikai Hófehérke

2016. jún. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
A grincs XD 17
2016. jún. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2016. jún. 20. 14:58
 9/14 anonim válasza:

Nász-ajánlat

Időről időre

A szív bajnokai

Könnyű nőcske

Őrült, dilis, szerelem

Ilyen az élet

Bérgyilkosék

Hosszú út lefelé

2016. jún. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Szerelmünk lapjai

A szív bajnokai

A király beszéde (ez a legnagyobb kedvenc)

Életrevalók

Anna és a király

Másnaposok

Szemfényvesztők 1-2

2016. jún. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!