Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti hogyan szoktatok reagálni...

Ti hogyan szoktatok reagálni rá amikor Jehova Tanui becsöngetnek hozzátok? Valami inteligens de egyben leszerelő szöveget?

Figyelt kérdés
Jehova tanui
2016. jún. 17. 13:02
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
'Koszonom, nem erdekel, nem vagyok hivo. Viszontlatasra.' *ajto becsuk*
2016. jún. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én azt szoktam mondani nekik, hogy voltam már odaát és nincs ott Jehova, és mire felébrednek a döbbenettől, én már le is léptem.
2016. jún. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
:DDDD
2016. jún. 17. 13:30
 4/9 anonim ***** válasza:
Én azt szoktam mondani, hogy én Buddhista vagyok, ne fárasszák magukat. De volt úgy, hogy szalonnasütés közben voltunk, beinvitáltam őket, és alulamaradtak Biblia ismeretben. Nagyanyámmal vagy 40 éve nagyokat beszélgettünk erről - és kiváló memóriám van...
2016. jún. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én annyit mondok, hogy katolikus vagyok, és szép napot, majd becsukom az ajtót.
2016. jún. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy hónap alatt 3-szor jelentek meg. Az első két alkalommal udvariasan tudattam velük, hogy én a tudományban hiszek. Harmadik alkalommal pedig, hogy a jogban hiszek. Mivel ez már zaklatásnak minősül, rendőrt hívok és elővettem a telefonom. Azóta minden nap hálát adok Jehovának, hogy nem láttam őket. :)
2016. jún. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Udvariasan közlöm velük, hogy van saját hitem, s ha majd nagyon szeretném a magyarázataikat hallgatni, minden bizonnyal megtalálom valamelyiküket.
2016. jún. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha jól tudom (kérlek, javítsatok ki, ha tévedek), Jehova tanúi szerint megvan a korlátozott száma azoknak, akik a mennybe juthatnak, és ez eleve el van rendelve. Ebben vagy benne vagy, vagy nem vagy benne, és mivel Isten ezt már eldöntötte, rohadtul nem számít, hogy ők mit akarnak közölni Veled. Amikor ezt elmondod nekik, eléggé zavartan reagálnak.


De általában nem vesződöm ezzel a hosszú szöveggel, és én is buddhistának vallom magam.

2016. jún. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Anyu azt szokta mondani nekik, hogy "Jaj, menjenek már innen az isten faszába".

Egy kicsit nyers, de roppant hatásos, mert azóta becsengetni nem mernek hozzánk. :D :D

2016. júl. 22. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!