Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van egy papírom, amit kinyomta...

Van egy papírom, amit kinyomtattam és szeretnék bele írni, de számítogép keresztül. Úgy értem, ha ki van nyomtatva egy papír és tele szöveggel, azt beilleszhetem a számítógépbe hogy átjavítsam? Remélem megérettétek a kérdésemet.

Figyelt kérdés

Egy szövegetet szeretnék átjavítani de már ki van nyomtatva.. hogy lehet-i úgy csinálni, hogy amit kinyomtattam az a szöveget a számítógépbe illeszteni..


Remélem éretelmesen írtam le mit szeretnék. :D :D köszönöm előre is a válaszokat! :)


2016. jún. 17. 20:58
 1/7 anonim ***** válasza:

Persze hogy értelmesen írtad le. Nos előveszed a varázspálcádat, elmondod a varázsigét, és hopp :))

De ez inkább ezoterika kategória :)

De amúgy meg hogy akarod átjavítani? Tintát nem fogod felnyalni a papírról. Rányomtatni rátudnál újra a papírra, de akkor ugye tintára újra rányomtatod. De azt is teheted, hogy az adott helyre egy mondjuk sárga téglalapot nyomtatsz, és akkor az ottani írás ki lesz "húzva" Vagy mire gondolsz te kis butus?

2016. jún. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
például egy bizonyítványt szeretném kijavítani.. de ez csak egy példa, hogy értsitek meg, mit szeretnék mondani, na és kézi írással nem javíthatom ki az igazolatlan órákat, mert azt fog lehetni látni, hogy tollal írtam át, arra gondoltam, hogy azt a bizonyítványt ami ki van nyomtatva átjavítanám számítógép keresztül.. így remélem megérted mit szeretnék mondani
2016. jún. 17. 21:19
 3/7 anonim ***** válasza:
Persze, hamisítani akarsz. De ha el is nézzük a jogi következményeit, elmondom hogy ezt nem tudod megcsinálni. Max ha profi nyomdász lennél :D Ez felejtős barátocskám.
2016. jún. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az Árpád híd pesti hídfőjénél van egy kerek épület. Ott szívesen segítenek neked.
2016. jún. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ha te nyomtattad ki otthon, akkor gondolom meg van a nyers fájl.. amiből nyomtattad. na abba kell beleszerkeszteni.
2016. jún. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Vannak speciális programok, amelyek nem képként, hanem karakterenként olvassák be a beszkennelt dokumentumot. Onnantól kezdve talán lehet változtatni. Sajnos közelebbit nem tudok.


De azért ne hamisíts! :-)

2016. jún. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ha már egyszer papíron van géppel nem bírsz belejavítani, azt újra kell nyomtatnod, amúgy ezt általában mindenki tudja
2016. jún. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!