Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valami nyári elfoglaltság?

Valami nyári elfoglaltság?

Figyelt kérdés
Az van, hogy több hétig egyedül leszek itthon a nyáron a szüleim dolgoznak (hajnalban elmennek, este/ késő délután jönnek haza), szóval egész nap egyedül leszek itthon. Jó, bézem a tvt, telefonozok, olvasok. De ezen kívül nem tudok mit csinálni és ez több héten át kicsit unalmas lenne. Gondoltam valami nyári munkára de 13 vagyok szóval az kiesik. De olyan van hogy pl segítek egy lovardában, uszodában, vagy éppen fagyit árulok, napi 2-3 órában csak ingyen? Vagy valami elfoglaltságot tudtok mondani?

2016. jún. 19. 17:25
 1/3 anonim ***** válasza:
tanfolyam, tábor, lógni haverokkal, lógni városban, városnézés, csavargás, kirándulás, megtanulsz gitározni, főzni, varrni, festeni, lemész balatonra, elutazol haveroddal, stoppolsz valami random városba, stb.
2016. jún. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válasz, még várok ötleteket. Mert mint írtam 13 éves vagyok, szóval nem engednek el a barátokkal sehova messzebbre + barátaim nem is érnek rá, táborba megyek de azon kívül is marad csomó szabadidő. Stoppolni, kirándulni egyedül nem mehetek, mással nem tudok, a városunk béna nincs benne semmi néznivaló, nem lehet ott időt tölteni nagyon
2016. jún. 19. 20:17
 3/3 A kérdező kommentje:
A gitározás tök jó ötlet lenne, egy probléma van, nincs gitárunk (vagyis van egy kb 20 éves, ami el van hangolódva és az a bigyó amivel hangolni kell, le van törve 😄)
2016. jún. 19. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!