Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki az a Teresa Figaldo?! Mit...

Ki az a Teresa Figaldo?! Mit akarhatnak ezzel a babonával?

Figyelt kérdés

Nem vagyok az a tipikus félős ember, de ettő a sz** is megállt bennem!

Tegnap este pontban éjfél előtt 2 perccel képeket akartam nézni erről a " Teresa Figaldo " -rol, hogy hogy nézhet ki. Na, kezdődtek a Paranormális jelenségek!!! (BULLS SHIT DETEKTOR ACTIVATED!!!)

Először a telóm megadta magát! Nem lemerült vagy valami hasonló, NEM! Szépen lassan eltorzult a kijelző, piros háttér és BUMM! Kikapcsolt a teló. Ma délig be se kapcsolt.

Másodszor is pedig hangokat hallottam, holott az egész család döglött az ágyban! Halk éneklés és én is megadtam magam. Bealudtam. Ma reggel azt hittem hogy csak álom, de amikor a telót akartam volna bekapcsolni, semmi! Nem indult el, holott egész éccaka az aksit b***** a dugó!!! Na ez mi lehet emberek?! Ha valaki tud rá valamilyen reális magyarázatot akkor írja le!

KÉREM, MÉGEGY ILYEN ÉJSZAKÁT NEM FOGOK BÍRNI ÉP ÉSSZEL!!!



#babona #Teresa #Figaldo
2016. jún. 19. 21:03
 1/2 anonim válasza:

Én is kaptam ilyet és én elég félős vagyok úgyhogy továbbküldtem az osztálytársaimnak.

De volt egy barátnőm aki nem küldte tovább pedig elküldtem neki...és még él :D

Sőt én csak 19-nke küldtem tovább és még élek. Ez a teresa figaldo egy horror filmből van (a stoppoló szellem).

Különben is... én már kaptam csomó ilyen körlevelet.

De ha beírod google-ba hogy teresa figaldo hoax (ezt egy barinőm mutatta) kihozza ezt a körlevelet. Ráadásul ezt amerikában kezdte el terjeszteni valami hülye ember.

A hangokat szerintem csak beképzelted én is haloottam már hangokat élek...

A telefonoddal meg nem tudom mi lehetett lehet hogy régi volt már és lefagyott (az én telóm egyszer magától csinált képeket amiken egy megrajzolt törött lakat volt de kitöröltem a képet és már egyébként is másik telóm van.

Úgyhogy nem lesz semmi baj ez csak egy hatalmas hülyeség.

2016. júl. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

De ezt nemhaluztam mert a régebbi telóba beleraktam egy 64GB-os memóriakártyát és a tegnap estét végig felvettem hangrögzítővel. Ma (06.13) végig hallgattam a felvételt és abban is hallottam azt az éneklést! Ugyan azzal a szöveggel, csak torzabbul.

Ráadásul hugomnak itt alszik unokatesója 3 napja és reggel kérdezte hogy nem e indítottam el este valmi zenét. Mondtam neki hogy nem.

Erre mondta hogy felvette a telójával, erre végig futott a hátamon az ideg.

Meghalgattuk és ugyan az volt amit én rögzítettem.

A telóval kapcsolatban pedig (Samsung Galaxy Core LTE Prime) csak annyi hogy ellenőriztettem egy szakértővel és elcsodálkozott, mert nála vettem újonnan az eset előtt 4 nappal, és zenén kívül semmi nemvolt rajta. Semmj az égvilágon.

Azóta nemvolt ilyen esetem, remélem nem is lesz!!!

2016. júl. 14. 01:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!