Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vásároltam egy fürdőnadrágot,...

Vásároltam egy fürdőnadrágot, és a zsebében egy gumira erősítve található valami lapos, bankkártya méretű műanyag, fogazott az egyik felén és élezett a másik fele. Mi az?

Figyelt kérdés
Én valami bozontvágóra tippelek, hogy ha belegabalyodik az ember az víz alatt valamibe ne fulladjon meg, valaki ezt meg tudja erősíteni, vagy megmondani, hogy mire jó ha mégsem az, amire én gondoltam?

2016. jún. 24. 17:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Az valszeg az árcédula lesz XD
2016. júl. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Perei Viola ***** válasza:
Gyógyfürdőkben, aqua parkokban belépő vásárlásakor kapsz egy bankkártya méretű kártyát, ami nyitja a szekrényedet, egyes kapukhoz oda kell tartani, hogy bemehess, stb. Egyes nadrágokba, már varrtak ilyen kártyatartót,és akkor nem hagyod el és mindig kéznél van. Nem lehet szétnyitni ezt a műanyagot? :D
2016. júl. 12. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nem lehet, sima átlátszó műanyag
2016. júl. 29. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!