Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mikor jelenik meg a Boruto...

Mikor jelenik meg a Boruto manga magyarul?

Figyelt kérdés
Sziasztok, segítséget kérnék egyszerűen nem találom Boruto mangát magyarul. Nem fordítottak volna még le? vagy lehet ,hogy esetleg én kerestem rá rosszul? Ha valaki tudd ezzel kapcsolatban valami információt azt kérem ossza meg velem is! előre is köszönöm!:)

2016. jún. 27. 13:54
 1/7 anonim válasza:
Nem fordítják, de igazából jelenleg még semmi új nincs benne, csak váratnak minket egy hónapot hogy aztán elolvashassuk azt, ami konkrétan már benne volt a filmben csak ezúttal rosszabb és fekete-fehér rajzokkal.
2016. júl. 10. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:) Én úgy tudom hogy már jelentek meg a sztorihoz fűződő szállak és van egy dolog amiről külfőldi youtuberek beszelnek mert ugye angolra leforditottak és már nagxon érdekel! De akkor várok köszönöm:)
2016. júl. 11. 15:21
 3/7 anonim válasza:
Ááá semmi érdekes,csak meghal naruto,és borutonak byakuganja lesz...Én kérek bocsánatot :/
2016. nov. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egészpontosan himawarinak lesz byakuganja de ő is meg hal meg hinata is és boruto megkapja hinata jobb szemét mert a sajátját bevágják egy kunaival. Csuuumi.
2016. nov. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hol olvassátok ezeket? :D Szerintem ez hülyeség.
2016. nov. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
ne higgyél annak aki írta azt hogy hinata meghal mert konkrétan manga jött ki belőle meg egy film a sorozatot pedig 2017 áprilisában adják ki
2016. dec. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Peinich Daid válasza:

[link]

Tessek ezen az oldalon meg talalod a boruto manganak az elso 23 fejezetet magyara leforditva en most olvastam vegig 😁😁😁

2018. máj. 30. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!