Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudtok nekem olyan falyta...

Tudtok nekem olyan falyta mangát mondani amiben van harc de nem unalmas, és jó a grafikája?

Figyelt kérdés

2016. jún. 29. 12:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%
FALYTA FALYTA FALYTA FALYTA FALYTA FALYTA FALYTA FALYTA FALYTA FALYTA FALYTA FALYTA FALYTA FALYTA FALYTA FALYTA FALYTA FALYTA FALYTA FALYTA FALYTA FALYTA FALYTA FALYTA FALYTA FALYTA FALYTA FALYTA FALYTA FALYTA FALYTA FALYTA FALYTA FALYTA FALYTA FALYTA FALYTA FALYTA FALYTA FALYTA FALYTA FALYTA FALYTA FALYTA FALYTA FALYTA FALYTA FALYTA FALYTA FALYTA FALYTA FALYTA FALYTA FALYTA FALYTA FALYTA FALYTA FALYTA FALYTA FALYTA FALYTA FALYTA FALYTA FALYTA FALYTA FALYTA FALYTA FALYTA FALYTA FALYTA FALYTA FALYTA FALYTA FALYTA FALYTA FALYTA FALYTA FALYTA FALYTA FALYTA FALYTA FALYTA FALYTA FALYTA FALYTA FALYTA FALYTA FALYTA FALYTA FALYTA FALYTA FALYTA FALYTA FALYTA FALYTA FALYTA FALYTA FALYTA FALYTA FALYTA FALYTA FALYTA FALYTA FALYTA FALYTA FALYTA FALYTA FALYTA FALYTA FALYTA FALYTA FALYTA FALYTA FALYTA FALYTA FALYTA FALYTA FALYTA FALYTA FALYTA FALYTA FALYTA FALYTA FALYTA FALYTA FALYTA FALYTA FALYTA FALYTA FALYTA FALYTA FALYTA FALYTA FALYTA FALYTA FALYTA FALYTA FALYTA FALYTA FALYTA FALYTA FALYTA FALYTA FALYTA FALYTA FALYTA FALYTA FALYTA FALYTA FALYTA FALYTA FALYTA FALYTA FALYTA FALYTA FALYTA FALYTA FALYTA FALYTA FALYTA
2016. jún. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
82%

Úristen, amikor megláttam, azt hittem kitérek a hitemből. Minden magyartanár meg nyelvész, aki valaha a világra született, forog a sírjában. Még azok is, akik nem is halhat még meg. Sőt, még azok is, akik még meg sem születtek.


Úristen.


El fog telni egy pár hét mire kigyógyulok ebből a sokkból.

----------------


A kérdésre válaszolva: nem igazán olvasok akci mangákat, de itt van egy-kettő.


Noragami

Fairy Tail

UQ Holder (mondjuk az utóbbi időben ez már semmiről sem szól)

1/2 Ouji

Rave Master

Seiken no Katanakaji

2016. jún. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
akció*
2016. jún. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

The Breaker

Tower of god

Berserk

Tokyo Ghoul

2016. jún. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszi szépen 😊!
2016. jún. 29. 19:24
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem nagyon szoktamrajta gondolkozni milyen j-vel írom a szavakat.😄
2016. jún. 29. 19:43
 7/15 anonim ***** válasza:
89%
Hát ez elég baly.
2016. jún. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
szoktam rajta
2016. jún. 29. 19:59
 9/15 A kérdező kommentje:
A baj pontos j.
2016. jún. 29. 20:07
 10/15 anonim ***** válasza:
78%
A fajta is kedves kérdező.
2016. jún. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!