Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Sokszori orrvérzés?

Sokszori orrvérzés?

Figyelt kérdés

Szóval ebben a hétben nagyon gyakori hogy csak úgy elkezd vérezni az orrom. Szóval csak tegnap 2x vérzett. Ma pedig 3x.. Van hogy mikor el akarok aludni akkor. Utána el múlik rá 10percre megint. Nem piszkálom semmi.. Nem vagyok stresszes stb.. És amikor vérzik az órrom nem érzek mást semmit Pl: fejfájás, szédülés stb.. Mi lehet?


14/f


2016. jún. 29. 14:34
 1/4 A kérdező kommentje:
Sorry.. A kategóriát elrontottam.
2016. jún. 29. 14:35
 2/4 anonim ***** válasza:
Testvéremnek ugyanez volt 17 éves koráig. Alkati kérdés. Szinte bármikor, a semmiből vagy egy-egy apróbb mozdulatra is vérzett az orra. Nála azt állapították meg, hogy nagyon sok ér fut össze és pattan el az orrában, ez az oka neki.
2016. jún. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nagy meleg van, ekkor ez sokaknál természetes. Elapattan egy ér az orrban, ami nálad kicsit könnyebben pattan el mint másoknál. Sokszor csinálj vizes borogatást a tarkódra és az orrnyergedre. A beteges időszakban meg vigyázz, hogy mikor kifújod az orrod, ne fújd túl erősen. Ettől is elpattanhat. Ha már tényleg nagyon sokszor vérzik, akkor menj el orvoshoz. Ott leecsetelik valami cuccal belül azt az eret. Ha súlyosabb a helyzet akkor elégetik, és akkor nem fog vérezni. Ez elég kellemetlen, csípő érzést generáló folyamat, tehát hidd el nekem jobb megelőzni. Összegezve: a meleg miatt van, természetes, de ha gyakran vérzik, akkor az év minden napján érdemes figyelni. ;)
2016. jún. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.! :-) Most picit megynyugodtam.. Páran már Leukémiával (vagy mi a franc) ijesztgettek. :S
2016. jún. 29. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!