Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 15 éves vagyok színésznő...

15 éves vagyok színésznő szeretnék lenni de nincs pénzünk az egyetemre . Szépen tudok énekelni már voltam 1. helyezett énekversenyen, nem vagyok lámpa lázas, nagyon szeretek szerepelni mit tegyek?

Figyelt kérdés

2016. jún. 29. 17:40
 1/2 A kérdező kommentje:
légysziii irjatok
2016. jún. 30. 14:26
 2/2 anonim válasza:
Sokat segít ha olyan középiskolába vagy gimnáziumba mész ahol színészettel dráma oktatással foglalkoznak(lehet szerzel egy kis befolyást meg persze tapasztalatot). Az egyetemre a felvételik kemenyek(mármint én a budapesti szinművészeti egyetmről tudok véleményt mondani) és kevés embert vesznek fel államira meg alapbol. Persze többször is megprobálhatod van olyan nagyobb neves színészünk akit csak második nekifutásra vettek fel. Amugy meg az országban máshol is van még színészettel foglalkozo egyetem ahova talán könnyebb bejutni államira (persze ha messze laksz akkor meg fizetni kell a kolit). Eléggé összetett kérdés de ha nagyon akarsz valamit és teszel is érte biztosan sikerűlni fog!:) Remélem segítettem és sok szerencsét!:D
2016. júl. 1. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!