Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagyobb tavat lehet valahogy...

Nagyobb tavat lehet valahogy tisztítani?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy érdekes a kérdés. De most költözünk majd vidékre, és a kertünk végében van egy tó. Nem egy kis beépített tavacska, hanem egy nagyobb méretű, néhány telek nagyságú, így egy része a mi telkünk végében van. Belvízből alakult ki anno. Bár nem tudom milyen mély, de a házban lakó bácsi horgászott benne, na ez mindegy is. Én elképzeltem az idilli képet, ahogy majd kimegyek fürödni abba a kis tavacskába. Viszont ugye nem is tudjuk, hogy a szomszédok esetleg dobáltak-e bele valamit, vagy egyáltalán milyen koszos lehet, mivel semmilyen patak/folyó nem folyik át rajta, és csak ott elálldogál évek óta. Gondolom, hogy buta kérdés, de lehet esetleg valahogy tisztítani?

Meg még egy kérdés (bár ez annyira nem fontos)Ha esetleg lehetne ebben a tóban fürödni, mi az alját egy kicsit feltudnánk tölteni homokkal/sóderrel, hogy ne legyen olyan mély? Tartós lenne, vagy egyáltalán szabad ilyet csinálni?



2016. jún. 29. 22:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Először is jól meg kell nézni nem-e engednek bele szennyvizet. Tisztítani kotrógéppel kell, csak sok pénz. Mélysége sztem nem több fél méternél.
2016. jún. 30. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!