Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy anorexiás mennyit, hányszo...

Egy anorexiás mennyit, hányszor es mit eszik egy nap?

Figyelt kérdés
Ha lehet leginkabb anorexiások válaszát várom.

2016. júl. 1. 19:59
 1/7 anonim ***** válasza:
50%

Hát ha közeli tapasztalat esetleg még megfelel:

Létminimum.

Vagy alatt. Az alatt 1 almát lehet érteni, vagy jobb napokon kettőt.

2016. júl. 2. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Általaban fokozatosan csökkentik a bevitt tápanyogat egyre több mindent vonnak meg maguktol es kevesebbet esznek? De azt nem értem,hogy hogy van erejük még kinozni magukat sporttal,hogy nem szedülnek es hogy van erejük?
2016. júl. 2. 06:18
 3/7 A kérdező kommentje:
Milyen az anyagcseréjük? Hashajtózzák magukat,mennyit isznak, éjszaka,hogy tudnak aludni az éhségtől?
2016. júl. 2. 06:20
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy idő után elmegy az ember étvágya és nem lesz neki kínzás a nem evés. Nem fog korogni a hasa, nem fog érezni éhséget.
2016. júl. 2. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én először csak a cukrot vontam meg magamtól. Majd jött a lisz, tészta félék, krumpli, rizs, utána a húsfélék. A legvégén csak uborkát és paprikát ettem és nagyon sok vizet ittam.
2016. júl. 2. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
En is több eve megvonok magamtol jo par dolgot,mara mar csak zöldséget, neha gyümölcsöt ehetek meg kave. Ezen elek. Es ejszakanként nem tudok aludni,csak, ha felkelek enni. Es akkor utana mar nem eszek megint egy napig. De,ha rendes napom van,akkor egy nap 2x reggel es delelött eszem(sali+kave) es gyakran szedülök van,h fajdalmat okoz, ha lépek az is. Más is van igy?
2016. júl. 2. 14:22
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia. Én 3x eszek egy nap bár van, hogy kevesebbszer de minimum 1x és ha csak egyszer akkor biztosan nasizok valamit. Reggelire megeszek egy joghurtot, vagy valamilyen gyümölcsöt, zabkását, zsírszegény tejjel zabpelyhet, egy szelet abonettel zöldséget. Ebédre gyümölcs: alma, barack, narancs, körte éppen mi szezonális. Gyümölcssaláta, zöldségsaláta néha egy kis hal. Vacsora fél 6-kor 6 után nem eszek ha nem muszáj. Vacsira pufirizs/búza, zsírszegény tej, ritkán light kakaó. Szeretem az édeset szóval sokáig bajban voltam de a gyümölcs is édes meg a tejből a zsírszegény laktózmentest veszem, annak olyan krémes édes tejszínes íze van. :) Finom. A nasi az aszalt gyümölcs, gyümölcs chipsek, felkarikázott répa. Igazából egyik napról a másikra váltottam. Nagyon nehéz volt, leesett a vércukrom, átaludtam a napot, mindig éhes voltam, aztán elmúlt. Már nem érzem, vagyis nem olyan erősen mint régen, ha érzem is megérdemlem amiért régen annyit zabáltam. Heti 4x futok 1 óra a minimum amit kint töltök hozzá heti 5x torna ált. egyből futás után és 1x jógázom. Havonta 1x léböjt. Húst ritkán eszek, szinte csak akkor ha látnak a barátaim akikkel el szoktam menni olyan helyekre is ahol enni szokás. Mindketten fiúk egyikük komoly fizikai munkát végez a másikuk pedig rendszeresen edz, szóval tudnak enni, nem keveset és valamilyen beteges hajlamuknál fogva azt is szeretik ha én eszek... szóval ott muszáj ennem, húst is. Vizet iszom még rengeteget 2,5-3 litert is. Amúgy én nem kelek fel éjszaka, nem vagyok éhes, ha az is lennék akkor vizet innék 1-2 pohárral.
2016. júl. 3. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!