Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek össze fog állni...

Szerintetek össze fog állni újra a ONE DIRECTION?

Figyelt kérdés
Nem rég szerettem meg a 1D-t és olvastam hogy külön váltak útjaik. Nagyon szeretnék eljutni majd a koncertjükre már ha lesz még. Válaszokat előre is köszönöm!

2016. júl. 6. 22:53
 1/2 anonim válasza:

AZt írták nagyobb ,,szünetet" tartanak.Kedves társam én is reménykedem, hogy újra összeálnak.Nem hiszem, hogy újra összeálnak (és hidd el engem is elszomorít ez) , de a remény hal meg utoljára, nem?


Reménykedem veled! :)

L/14

2016. júl. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Én hatalmas directioner vagyok, de nem hiszem hogy összeállnak még valaha. Bár ki tudja, lehet jobb lesz úgy nekünk hogyha nem állnak össze, mert a csúcson hagták abba és minden számuk kiváló, de lehet hogyha visszatérnek és már nem tudnak olyan jó számokat írni mint régen akkor már nem tudunk rájuk úgy tekinteni mint ahogy a szünet előtt. Szóval lehet jobb lenne nekük ha nem folytatnák együtt. De ki tudja mit tartogat a jövő
2021. máj. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!