Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tanácstalan vagyok mit tegyek?

Tanácstalan vagyok mit tegyek?

Figyelt kérdés
Férjnél vagyok két kamasszal. A házasságomban igazán boldog sose voltam,párom szeret dirigálni az legyen amit ő akar, én ebbe beleuntam igy 20 év után. Lassan egy éve hogy találtam egy férfit akit szeretek felvállalna a gyerekekkel és az adóssággal ( másfél millió) ami még a házra van. Az egyik gyerekem ellenzi a válást totál ki van akadva már a gondolatától.Nem tudom mit tegyek, félek ha a válás mellett döntök és netán az uj párommal nem ugy alakul az élet ahogy tervezgetjük, mert garancia semmire nincs akkor ő csak kisétál és fizethetem egyedül utána a hiteleket vagy maradok a házasságomba örök boldogtalanságra itélve magam mert férjemmel két különböző emberek vagyunk különböző vágyakkal!
2016. júl. 6. 22:55
 1/1 Szabó András777 válasza:
A szívedre hallgass!!!
2016. júl. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!