Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés

Stihl 036 vagy a 038 motorfűrész a jobb? Kinek mi a véleménye?

2016. júl. 10. 08:02  Privát üzenet  

A válasz
Szerintem a 036-os, mert ezt még napjainkban is fejlesztik, gondolok itt arra, hogy: 036-360-361-362. De a 038-as erősebb egy kicsivel!

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 2016. júl. 11. 22:26 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Az Az Ördög Jobb És Bal Keze mikor lesz a közeljövőben a TV-ben és melyik csatornán?
Szeretnék felmondani a munkahelyemen mert találtam egy jobb állást. Augusztus 1. én kezdek. Viszont nem szeretném a felmondási időmet ledolgozni nem véletlen jöttem el. Ha...
Melyik a jobb motorfűrész? Bővebben lent!
Melyik a jobb motorfűrész márka?
Van egy gondom van egy nagy samsung tv. Nk és a jobb also sarkan ott egy proci figyelő vagy mi az hogy lehet azt eltüntetni?
Mennyivel jobb a 365-ös motorfűrésznél a 372XP motorfűrész?

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!