Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az animések közül, mit szeretn...

Az animések közül, mit szeretnek a yaoiban?

Figyelt kérdés
Nem ítélem el, csak nem értem. Gondolom ez főleg lányok által követett dolog. Jó lenne ha valaki megmagyarázná aki nézi, hogy mi a jó benne.

2016. júl. 11. 20:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Mit nem értesz? Tele van cuki fiú karakterekkel és romantika, stb. Pont ami kell.
2016. júl. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De a cuki karakterek melegek...
2016. júl. 11. 20:48
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én azért szeretem a yaoit, mert olyat mutat, amit lányként esélyem sincs átélni. A hagyományos fiú-lány felállásra bármikor van esélyem, ha nagyon akarnám, a lány-lánnyal is lehetne, és mivel ezek izgalmasabbak a valóságban,így nem is nézem. Egy fiú-fiú páros szerelmébe, együttlétébe belecsöppenni pedig hetero lányként 0% esélyem van, ezért nézem:-D
2016. júl. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Értem értem...milyen ideges válaszadó
2016. júl. 11. 20:49
 5/13 A kérdező kommentje:
ez egy kicsit részletesebb köszönöm! :) ezt akartam
2016. júl. 11. 20:50
 6/13 anonim válasza:
https://www.youtube.com/watch?v=vZOpp_lqS5U :D bár én szeretem a hentai yaoi-t is, imádom ahogyan az egyik zavarba jön *-*
2016. júl. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Mert aranyos (leginkáb az ukék, pl Izumi a Love Stage-ből) meg hát "szexi" is meg ilyenek ^^ Mondjuk én az érzelmi részét szeretem, szerintem izgalmas azt végignézni, ahogy a karakterek lassan bevallják maguknak az érzelmeiket. Én úgy gondolom, hogy a "hagyományos" (rossz szó, tudom) fiú-lány felállásban már elég sok, ha nem minden klisét és érdekességet ellőttek - mondjuk ezekwt is szeretem - de a fiú-fiú felállásban még elég sok izgalom rejlik. Nem tudom, így érted-e, mire akarok kilyukadni. Aki azt írta, hogy lányként esélytelen belekerülni egy ilyenbe, az is nagyon jót írt ^.^

Azért kamasz/nemkamasz lányok nézik főleg, mert nekünk "izgi" leginkább, hiszen nem egy, de két helyes (és sokszor érdekes, jó) fiút is "kapunk". Engem speciel a lány animekarakterek sokszor zavarnak is, de ezzel nincs mindenki így :) Amúgy arról, hogy miért szeretik a lányok a yaoit, egy youtube-os srác csinált videót, elég hosszú, de nagyon jó! Ha gondolod azt még belinkelhetem :3

2016. júl. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Mert egyre több az olyan anime ami teli van ecchi tartalommal. Ill mostanában ahogy láttam így van. Persze ez általában nem zavar de amikor a harcjelenet szinte csak bugyi kivillanásokból áll az ... zavaró.


Lényegében:

A shounen-aiban nem fogunk 5 kilós csöcsű nőket látni.


Persze van akinek ez tetszik. De én mint lány mondom

2016. júl. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
79%

Amúgy megint nem vagytok tisztában a fogalmakkal.

Nincs olyan hogy "hentai yaoi". A yaoi az amiben van részletes szexjelenet/a szex a fontosabb téma, míg a shounen-aivan ha van is szexjelenet, ki van cenzúrázva.

2016. júl. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Azzal egyet értek, hogy az egyikválaszadó azt mondta, nem szereti annyira a lány karaktert, igen, gyakran engem is idegesítenek.. én még nem láttam yaoit, és ezért tettem fel a kérdést, nem pedig azért mert ellenzem, köszönöm a válaszokat! :)
2016. júl. 14. 12:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!