Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti kedvelitek a "kislány...

Fiúk! Ti kedvelitek a "kislányosabb" lányokat?

Figyelt kérdés
Úgy értek, akik értelmesek és szép arcúak, de nem bevállalósak és nem k***ák. Akik szinte soha nem vesznek fel olyan ruhákat amikből kint van mindenük, akik nem alkoholizálnak, nem buliznak, nem dohányoznak. Viszont kedvesek, tisztelettudóak, viccesek, segítőkészek.... Az ilyen lányokat kedvelitek ? Vagy tegyek le róla hogy így bármikor is lesz barátom? Van esélyem a ""szexi"" lányokkal szemben ?
2016. júl. 15. 19:32
 1/8 anonim ***** válasza:

Én személy szerint sokkal jobban szeretem a 'cuki' lányokat, mint a kur\/ásakat.


Ha "kislányosabb" alatt azt érted, hogy nem vedel minden este, nem sminkeli magát bohócra, nincs kint a csöcse és nem fekszik le minden jött-ment alakkal, akkor én azt mondom, hogy SOKKAL jobban bejön ez a típus.

2016. júl. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kérdező, én pont az olyanokra bukom, mint te. Amúgy én is olyan vagyok mint te, csak fiúban. Akármikor szívesen barátkoznék vagy járnék veled. Kár, hogy valószínű úgysem laksz a közelemben.
2016. júl. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Valami ilyesmi. Vázolom a saját esetem.

A kislányosabb alatt azt értem, hogy soha nem iszok alkoholt, nem dohányzok, soha nem vettem fel olyan ruhát amiből kint lett volna valamim, és ezután sem fogok. Nem sminkelem magamat soha, mert zavar és nem érzem jól magam. Nem volt soha barátok és eléggé visszahúzódó vagyok, ha fiúkról van szó. Másokkal mindig nagyon kedves vagyok, segítek ahol tudok, de ha fiúkról van szó, megváltozok. Nem akarok olyan lenni, aki könnyen kapható. Azt szeretném, hogy az első az utolsó is legyen. Ezért szeretném jobban megismerni azt, aki talán a nagy Ő lehet. Véleményem szerint az öltözködésünk sokat elárul rólunk, és rólam nem az jut az emberek eszébe, hogy "Hű, de megdu****" Hanem, hogy "Aranyos és kedves" Mindig mondják hogy szép az arcom, szóval nem lehetek olyan csúnya.... Csak tudom, hogy a fiúk inkább azokat kedvelik, akik kitesznek mindent, mert az """szexi""". És vonzóbb egy magabiztos, szexi nő, egy igazi férfi számára, mint egy kislányosan kinéző 23 éves "nő". Tévedek ?

2016. júl. 15. 20:04
 4/8 anonim ***** válasza:

"Tévedsz :)"

De igazad is van.


NAGYON sok olyan férfi van aki a riherongyokra bukik, ez tény, ugyan úgy, ahogy nagyon sok olyan lány van, aki csak a bunkókra bukik.


A "szexi" és a vonzó relatív dolog.

Az első, ami eszembe jut, ha ránézek egy bögyös, sminkelt, műanyag cicamicára, hogy úristen, na ehhez hozzá sem érnék, bottal sem.


Ellenben ha olyan lánnyal találkozom, mint te, az kifejezetten boldogsággal tölt el, mert tudom, hogy vannak még ilyen normális lányok is, mint te, nem csak a műanyag plázabigyók.


Az, hogy nem iszol és dohányzol nálam például plussz lenne. Kifejezetten undorítónak tartom a dohányzókat, sőt, nagyon kiábrándító tud ám lenni egy dohányzó lány.


A magabiztosság pedig megint egy olyan dolog, ami nem baj, ha van, de egy aranyos, kicsit visszahúzódóbb lány (számomra) vonzóbb, mint a partizós, mindenkivel-mindent féle lány.


Én azt mondom, hogy maradj ilyen és örülj neki, hogy nem tartozol az agyatlan műanyag zombikhoz, mert TE egyéniség vagy velük ellentétben, nekik pasijuk lesz, nagyon sok, neked viszont barátod, párod, lelki társad.


20/f

2016. júl. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem kifejezetten tetszenek (tetszettek) az általad kislányosnak mondott lányok. Öltözködj és viselkedj úgy, ahogyan jól érzed magad. Nem maradtál még le semmiről, fogsz így rendes férfit találni, abban biztos vagyok. 38/F
2016. júl. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Van egy bizonyos férfi, aki tetszik. Viszont nem az én "súlycsoportom", ha mondhatom így. Nagyon férfias, külsőleg és belsőleg egyaránt. Azt hiszem Ő tipikus példája azoknak a férfiaknak, akik a nőies nőket kedvelik. Ugyanakkor nem köteleződik el senki mellett. Én nagyon szeretnék vele lenni. De, nem csak egy kaland akarok lenni. Viszont jelenleg ott sem tartok, hogy figyeljen rám. Hogy tudnék ezen változtatni ? Nem szeretnék változni, és csak egy férfi miatt kellemetlenül érezni magamat a bőrömben. Hogyan keltsem fel a figyelmét ? Van valami diszkrét módja ? Persze nem valami teljesen nyilvánvaló dologra gondolok, ami teljesen egyértelmű.
2016. júl. 15. 23:21
 7/8 anonim ***** válasza:

Ja értem, tehát udvarlási tanácsadás tartsunk neked.


Nos, remélem nem érzed kellemtelenül magad, mert ha hiszed ha nem, én szívesen adnék neked, ha tudnék. De sajnos semmilyen tanáccsal nem tudok szolgálni.

2016. júl. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Utolsó, te most komolyan jöttél, hogy leírd, hogy nem tudsz segíteni... megspórolhattad volna az időt, míg ezt leírod :D


Kérdező, neked csak azt tudom tanácsolni, hogy légy önmagad, SENKIÉRT SOHA ne változz meg. Tapasztalatból mondom, ha nem önmagadat adod, akkor CSAK rossz vége lehet a dolognak.

Szólítsd meg a kiszemeltedet, beszélgess vele, nagyon sokat.

Ismerjétek meg egymást, mesélj magadról és kérdezz róla, a végén minden jön magától, csak idő kérdése.

Ezek után, ha még mindig nem érdeklődik, akkor egyszerűen nem illetek össze.

2016. júl. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!