Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért csinálnak ilyet?

Miért csinálnak ilyet?

Figyelt kérdés

Jelentkeztem egy munkahelyre. El is mentem allas interjura.(ahol aztan 1,5 orat vartam,mire jött valaki)

Mondtak, hogy felvennenek es kerdeztek mikor akarok kezdeni? Mondtam, hogy honapok ota kifizetett nyaralasom van es 2 nap mulva indulunk. Azt mondtak semmi baj, menjek el nyugodtan es jelentkezzem ha ujra itthon vagyok. A nyaralasom aztan 1 hettel több lett es ma jöttem haza. Erre egy level a postaladankban, hogy napok ota bejelentettek...ez oke. Csak nyaralni voltam. Nem is dolgoztam es igy a maradek munkanelkülit sem kapom meg, mivel ugye mar napok ota "dolgozok".



2016. júl. 16. 02:07
 1/2 anonim ***** válasza:
72%

Lol.


Szóval megbeszéltek valamit, aztán te egy héttel (csak egy hetecskével) elcsúszol és még neked áll feljebb?


Ha kirúgtak volna, akkor is neked állna feljebb. Ha kiröhögtek volna, akkor is.


Gondolkozz már el egy kicsit magadon...

2016. júl. 16. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Te normàlis vagy??? Nem beszéltünk meg dàtumot, hogy mikor kezdek...csak annyit, hogy jelentkezzek ha ùjra itthon vagyok. Nem is tudta meddig nyaralok. Egy szòval nem írtam, hogy meg volt beszélve melyik nap kezdek.
2016. júl. 17. 01:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!