Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem adja a kutyám a...

Miért nem adja a kutyám a játékát?

Figyelt kérdés
Amikor elakarom venni tőle, akkor megfogja a szájában a játékot és elrohan. Már tanítom neki, hogy adja vissza a játékát de nem adja. Hogy tudom arra rávenni, hogy vissza adja?

2016. júl. 17. 11:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Mert önző.
2016. júl. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem te vagy az igazi falkavezér, jelenleg te csak egy báb vagy aki adja neki a kaját.

Nálunk a kutya úgy tanulta meg hogy ki az úr a háznál, hogy addig nem ehetett amíg mi azt nem mondtuk hogy mehetsz. Ha neki akart esni a kajának amikor nem ült le és nem szóltam hogy ehetsz, akkor felvettem a tálat, újra leültettem és addig szórakoztam vele amíg azt nem csinálta amit én akarok.

Ha akarom kivehetem a kaját a szájából is, nem morog hanem engedi.(Vagy bármi mást elvehetek ami nála van és nekem kell.)


Fegyelem nélkül nem fogod tudni megnevelni és hozzá tesz ehhez az is hogy idősebb a kutya és jóval több a berögződött rossz szokás, illetve ilyen korba már jóval több idő megtanítani neki bármit is.


Ha nincs ivartalanítva a kutya, akkor érdemes megtenni, mert a hormonok miatt is előjöhet az agresszív viselkedés.


Ajánlom hogy olvass utána rendesen a dolognak és legalább pár hónapig próbálj vele a lehető legtöbbet foglalkozni, ahhoz hogy ez megváltozzon, napi 1-2 óra legalább.

2016. júl. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!