Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csinaljak zaklat a szomsze...

Martinovics Denisz kérdése:

Mit csinaljak zaklat a szomszed? 15/F

Figyelt kérdés

Baratnommel szoktunk a templomnal ulni tolunk 5-6 hazzal

es ugye aki zaklat az a szomszedunk

ott ultunk es egyszer jott felem hogy rohogtem rajta es ezert akar meg verni meg az is a baja hogy magyar vagyok mert o cigany alkoholista de mar ketszer oda jott hozzank es en ezt mar tobbet nem akarom szuleimnek meg nem mertem szolni mert ők a rendorseget hivnak azt meg nem szeretnem mert ugye cigany es akkor felek hogy ezert meg tamadnanak este

es az a csavo van vagy 30 eves en meg 15 , es kerdezi hogy hova kerem az utest jobbra vagy balra es mondom nem akarok bajt semmit aztan a baratnoje le fogta es el tudtunk jonni baratnommel de tobbet arra a helyre nem akarok menni de egy rossz szot nem szoltunk hozza es mondja hogy majd at jon hozzam es megbeszeljuk a dolgokat de sztem nem mer at jonni vagy nem tudom szerintetek mi lenne a legjobb megoldas hogy tobbet ne jojjon hozzank oda??


2016. júl. 17. 12:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Szólj a szüleidnek és jelentsétek fel a szemetet...

Nincs olyan, hogy nem mered feljelenteni, mert félsz, hogy megver, ha nem jelented akkor is megver.


Jelentsd fel és vége lesz.

2016. júl. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azért te is büszke lehetsz magadra, nagy volt a pofád, most már sír a szád.
2016. júl. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Az összes ezt csinálja , hogy "majd lerendezzük..." csak fenyeget. Am ne menny oda többet . Ha úgyis belédköt menny el de ha megüt vagy valami én tuti visszaütnék HA RÉSZEG. ha nem akkor inkább kerüld el,legyen nálad paprikaspray azt lefújod fél óráig nem lát , taknya nyála egybevan :D
2016. júl. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
:D hát őőőőő oké
2016. júl. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!