Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lenne egy történetötletem,...

Lenne egy történetötletem, szerintetek megérné megírni?

Figyelt kérdés
A történet Mihály arkangyal és Lucifer gyerekéről szólna akik a földön találkoznak de nem tudják,hogy a szüleik egymás ellenségei. (nem szerelmi történet lenne) de amint megtudnák harcolniuk kell egymással és egy ember fiút mindketten a saját oldalukra akarnának fordítani.

2016. júl. 17. 12:54
 1/3 anonim ***** válasza:

"Mihály arkangyal és Lucifer gyerekéről "

Nem is tudtam, hogy melegek az angyalok :/

2016. júl. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Elnézést rosszul fogalmaztam meg ^^" Mármint Mihály gyerekéről és Lucifer gyerekéről miután már a Pokolba száműzték.^^
2016. júl. 17. 13:24
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen, a történet jó lehet, de írnék két szempontot, ami szerintem fontos ahhoz, hogy tényleg megérje megírni, másoknak meg olvasni.

-ha már a vallás, akkor a tudásod ne merüljön ki a fent említett két névben. Nem ismerlek, lehet, hogy teológus vagy, de ha esetleg nem vagy jártas a témában, nézz utána a dolgoknak, tegyél a történetbe utalásokat, a végén meg olvastasd el egy hozzáértővel.

-szintén, mivel nem ismerlek, nem tudom, milyen író vagy. Ha belekezdesz, figyelj arra, hogy legyen mondanivalója, lehessen rajta gondolkozni, és legyenek benne fordulatok.


Ha ezek számodra magától értetődőek, annak nagyon örülök és szívesen elolvasnám a kész művet. A fentieket csak azért említettem meg, mert manapság rengeteg hobbiíró, főleg fiatal van, akik előrukkolnak egy ilyesmi témával és utána se mondanivalója, se értelme az írományuknak.

2016. júl. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!