Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti milyen szinten voltatok?

Ti milyen szinten voltatok?

Figyelt kérdés
olyan hegedűstől várom a választ aki nem pont ovodásan kezdett el hegedűlni és emlékszik, hogy 1 év után milyen szinten volt. Konkrétan az érdekel, hogy 1 év után milyen darabokat tudott eljátszani (konkrétan !!!!)

2016. júl. 17. 13:06
 1/6 anonim válasza:

2.ban kezdtem, 1 év után csak az A-dúr ment úgy-ahogy, a darabom címe Szeretnék szántani... Meg kell jegyeznem, hogy a hegedűtanárom nagyon rossz volt, nem tanított meg rendesen még a tartásra és a vonófogásra sem, vibratoról meg már ne is beszéljünk, meg fekvésekről. Ezért 4. után átmentem egy másik zenesuliba, ahol egy év alatt a hiányosságok nagy részét pótolták. Most volt hogy 9. éve tanultam, nagybőgőzni kezdtem 1 éve, és most abbahagyom a hegedű t és átmegyek csellóra, mivel eredetileg is ezt szerettem volna, csak nem volt rá lehetőség, a bőgő marad.

Remélem kielégítő választ adtam :)

2016. júl. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, köszönöm szépen :)
2016. júl. 18. 09:04
 3/6 anonim válasza:
Én nagyon buta voltam és csak 8. osztályra jöttedm rá hogy hegedülni akarok, így elkezdtem, és 1 év után a tanárnőm szerint is minimum 4 évet fejlődtem, és Paganini velencei karneválját játszom, caprice 24 nevezetű mesterdarabot gyakorolgatom több kevesebb sikerrel és még rengeteg mást mendelssohnt pl, meg ilyenek. szóval én 1 év alatt megtanultam 3 fekvést.
2016. júl. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
gratulálok....és köszönöm a választ
2016. júl. 29. 08:54
 5/6 anonim ***** válasza:
Én 2.-ba jártam, amikor kezdtem. A tanárom kedvességével nem volt baj, a tanításával annál inkább. Próbált mindig a kedvünkben járni, azt játszhattál amit akartál, a probléma ott kezdődött, hogy egy darabot egy évig játszottál és a kotta olvasás annyiban kimerült, hogy be kellett színezni a kottát...egy lányra volt nagy hangsúly fektetve, neki mindig mindent, a többiek meg mindegy elven..szóval én a vibrátóról és a fekvésváltásokról egy év után még nem is tudtam, hogy vannak.. Az első év végére már használhattam vonót, de itt mindenkinél így van. Hogy konkrétan mi volt a darab címe..passz..de akkor inkább a gyerekdalok játszása volt a menő mindenkinél, aki akkor kezdett, viszont azok tisztán mentek. A komoly darabok később jöttek. Számomra főleg akkor, amikor 4 év után új tanárt kaptam. Na ő viszont szöges ellentéte volt az első tanáromnak. Ősszel lesz 10 éve, hogy elkezdtem hegedülni, és mai napig is játszom.
2016. júl. 31. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :)
2016. aug. 1. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!