Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Üdv.! Most így nyár közepén...

Üdv.! Most így nyár közepén kifogytam a könyvekből. Mit olvassak? 14/L

Figyelt kérdés
Inkább az ifjúsági könyvek érdekelnek, de már olvastam az összes LL könyvet, a Hűvösvölgyi sulit és a Beavatottat, de nem tudom mi legyen a következő, ami elég hosszú távon le tud kötni és csak úgy olvastatja magát! :D Tudtok nekem valamit ajánlani? A válaszokat előre is nagyon köszönöm. :)

2016. júl. 17. 14:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
6%

háááááá normális vagy?? Nyáron olvasni?? Pszichológus látott már? xD

Amúgy Tövisek Hercege azt pld szerettem.

2016. júl. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:

Meg Cabottól olvastál már? Van egy csomó regènye, de pl A neveletlen hercegnő nagyon jó. Akkor is ha esetleg láttad a filmet :)


Vagy:

Thomas Brezina: Psszt! A mi titkunk c. könyvsorozat. Én nagyon szerettem régen az összes rèszét. És külön-külön is olvasható. 3 barátnő van benne. És mindegyik könyvben van titkosírás. A könyvben pedig egy boríték, amiben benne van, hogy hogyan fejtheted meg. Utána órán ezekkel leveleztünk a barátnőmmel, mert megtanultuk a titkosírást :D


Vagy:

Thomas Brezina: Penny sorozat. A lánynak sok állata van, nagyon aranyos a sorozat összes része és izgalmas is.


Vagy:

Jordan Weisman – Sean Stewart: Cathy könyve

Ez is nagyon èrdekes, izgalmas, meg "bizonyítékok" is vannak a könyvben :)


Vagy:

Pöttyös könyvek! :) Akármilyen régiek, sztem minden generáció tizenéveseit le tudja kötni.

Pl.: Gergely Márta - Szöszi

1956os forradalom idején játszódik, de a tizenéves lány szemszögéből, aki igazán mulatságosan cserfes, lázadó, ráadásul izgalmas a történet is.


Én kb. ezeken nőttem fel :) hirtelen ezek jutottak eszembe. 12-15 éves koromig faltam ezeket a könyveket :)


Kellemes olvasást kívánok továbbra is! :)


22/N

2016. júl. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Kedves első! :D Nem, nem látott még pszichológus, de nem hinném, hogy szükségem lenne rá, csakmert egy vérbeli könyvmoly vagyok. :P Az ajánlatodat pedig köszönöm, utána is nézek. :D A második hozzászólónak pedig nagyon szépen köszönöm a rengeteg könyvet, lesz miből választanom! :)
2016. júl. 17. 14:29
 4/14 anonim ***** válasza:
Szia! En nagyon ajanlom az ehezok viadalat! Fantasztikus konyv! Es nagyon hasonlit a beavatottra.:) Elmeny volt olvasni!
2016. júl. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
100%

Én ezt a könyvet nagyon szeretem: Kalapos Edit: D.A.C.

Eddig öt része jött ki a sorozatnak. :) Én szeretem! :)♥♥

2016. júl. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:

Mats Strandberg és Sara B. Elfgren trilógiáját olvastad már?

Mats Strandberg, Sara B. Elfgren: a Kör

Mats Strandberg, Sara B. Elfgren: Túz

Mats Strandberg, Sara B. Elfgren: Kulcs


Az első része átlagos, a második és a harmadik nagyon hosszú. Úgyhogy ha tetszik, akkor olvashatsz kedvedre.

2016. júl. 20. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:

Cassandra Clare: A végzet ereklyéi

Nekem nagy kedvencem. Bonyodalmak, izgalmak, rejtélyek, titkok, szerelmek....

2016. júl. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat! Lesz mit haza cipelnem a konyvtarbol. :D
2016. júl. 21. 10:53
 9/14 anonim válasza:
Szia. Ha akarsz nekem még van egy pár könyvem ami lekötött. Például az Alkonyat vagy a Harry Potter. Kicsit más jellegű pl:Egy kutya négy élete és az Egy kutya négy útja. :)
2016. júl. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Szia. Ha az ifjúsági könyveket szeretted ajánlom a LOL könyveket ;) pont neked valók
2016. júl. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!