Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha ncore-n prémiumot vettem 2...

Ha ncore-n prémiumot vettem 2 évre akkor addig nem kell visszatöltenem a filmeket?

Figyelt kérdés
2016. júl. 17. 15:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha a kedvezmény szabálya alapján nem vonatkozik rád visszatöltési kötelezettség, akkor nem. Ugyanakkor a torrentezés lényege a megosztás, és te csak akkor tudsz letölteni ha valaki más visszatölt. Ha a többség vagy mindenki úgy gondolkodna hogy azt a napi 1 óra feltöltési időt inkább pénzzel kiváltja, akkor összeomlana az oldal mert csak letöltenének és fel nem. Illetve le sem töltenének mert nincs aki feltöltsön (mert kijelenti hogy ő fizetett hogy ne kelljen, így nem fog).


Tehát ha nem kötelező, nem kell visszatöltened. Ugyanakkor valakinek valamilyen módon ezzel keresztbe teszel, és majd ha nem tudsz valamit letölteni mert nincs seeder, valahol ez az elv is benne lesz.

2016. júl. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hit'n'runolható torrentek száma: inf.


Ezt írja és nem tudom hogy mit jelent, de nem is találtam róla semmit.

2016. júl. 17. 15:46
 3/3 anonim ***** válasza:
Az infinity rövidítése, azt jelenti, hogy korlátlan számú hit'n'run-od lehet.
2016. júl. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!