Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Musical. Lyn hogy lehet live...

BrooklynB kérdése:

Musical. Lyn hogy lehet live momentet csinálni?

Figyelt kérdés

2016. júl. 17. 16:02
 1/5 anonim válasza:

Alul láthatod az opciókat, megnyomod a +-ot és kiválaszthatod, hogy milyen módban szeretnél Musical.ly-t készíteni, (Pick Music, Shoot First vagy From Library) a Shoot First-et kell választanod, innen szerintem már nem kell segítség, mert elég egyértelmű lesz mit kell tenned 😉

Remélem tudtam segíteni ☺

2016. júl. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Az előttem lévő nem igaz. Mivel ha iphoned van akkor le kell tőltened a live.ly appot és azzal lehet. Ha androidod van akkor nem tudsz.
2016. aug. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Doge Meme válasza:
De igen (igaz mind a kettő)
2016. okt. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Androidon lehet live momentet csinálni!!!!Olyanba ne üsd az orrod szerintem, amihez nem értessz kedves 2.kommentelő! Amúgy 1.kommentelő vagyok és a kérdést feltevő illető privátban megírta,hogy működött és köszöni szépen...
2016. okt. 28. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szia van hozzá androidon egy app live.ly ezt beírod letöltöd és kezdőthet a streamolás
2016. dec. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!