Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintem beleszerettem Harry...

Szerintem beleszerettem Harry Stylesba?

Figyelt kérdés

Sziasztok.Gondolom, tudjátok ki Harry Styles.Aki nem tudná ő a One Direction fiúbanda egyik tagja (volt) csak sajnos már feloszlottak.

Na ott kezdődik a probléma, hogy szerintem szerelmes lettem belé.

Nagyon cuki, helyes, szexi, humoros és ahogy elnézem órákig a videóit olyan érzésem van mintha mindig ismertem volna.

Csak rá gondolok naphosszat a közelemben lévő fiúk közül egy sem érdekel.Állandóan róla álmodom, különböző romantikus történeteket amiknek a végén összejövünk.

És nem tudom miért, de úgy beszélek róla a barátnőmnek mintha egy közelemben lévő fiú lenne akiért odavagyok.

Egyszerűen ha meglátom a neten a tévében vagy bárhol azt a gyönyörű zöld szempárt úgy érzem elolvadok és arra vágyom, hogy együttlegyünk, hogy megcsókoljon, hogy boldogok legyünk együtt.

De én is csak egy rajongó lány vagyok (sajnos) a 40 millió lányból akik szeretik.

Fáj a szívem és nem tudom mit tegyek!


És kérlek szépen titeket akik gúnyolódnak azok hagyják el a kérdést.Most!


Nem tehetek róla, hogy szeretem ez van!



2016. júl. 18. 17:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
51%

És hol a kérdés rész?

Leírtad, hogy átestél azon, min minden 10-12 éves kislány, beleestél egy fiúbanda egy tagjába.


Gratulálunk, lassan nagykislány leszel.

2016. júl. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
nem oszlottak fel.
2016. júl. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:

1. Nem oszlottak fel csak 1 eves szabira mentek. Nagyon szeretheted ha arra,nem voltal kepes hogy utana olvas. Csak ugy megemlitem hogy : A., a fiuk nyilatkoztak hogy csak szunetre mentek.

B., van az a video hogy One direction carpool karaoke. Keress ra levan szinkonizalva magyarra es ott is mondja a sofor hogy "megkene gondolnotok ezt a SZUNET dolgot.

Szoval csak szunet van. Vissza fognak terni.


2. En is igy vagyok, en is nagyon szeretem Harryt. Es mielott megkerdojeleznetek.IGEN HALALOSAN SZERELMES VAGYOK HARRYBE. Ezzel semmi gond nincs. Platoi szerelem, nyugi

2016. júl. 23. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Majd kinövöd.
2016. júl. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
51%

Azt irtad hogy:

Cuki

Helyes

Szexi

Es humoros.

Ez csak vágy. Én szerelmes vagyok belé. Tudod ha szerelmes vagy akkor nem tudod hogy mit szeretsz benne. ÉS NEM ERDEKEL A KULSO. De teged erdekel szoval nem vagy bele szerelmes. En menthetetlenül szerelmes vagyok bele ÉS NEM A KINÉZETÉBE. Hanem ugy onmagaba. Igaz hogy nem ismerem de nagyon sok videot neztem rola. Nagyon kedves fiu. Szoval ja megegyszer elmondom hogy EN HALALOSAN VAGYOK HARRYBE SZERELMES. NEM ERDEKEL HOGY HOGY NEZ KI.

te viszont csak a kinezetebe "szerettel" bele. Es ez csak vágy.

2016. júl. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

AZt tudtam, hogy azt mondták, hogy hosszab szünetet tartanak de én nem hittem, hogy újra összejönnek (akármennyire is akartam hinni) így örülök.Remélem neked van igazad egyik válaszadó aki írta, hogy szünetet tartanak.

A másik íronak aki legutoljára írt:Én Harry belsőjét is szeretem!Megtudom érteni az egész lelkivilágát mert történtek olyan dolgok az életében amik velem is megtörténtek!SZóval...és amúgy tudom, hogy jószivű ember egy csomo alapítványt segít és emlékszem arra is hogy New Yorkban egyszer 20$ adott egy hobonak.Ami szerintem tiszteletre méltó!

2016. júl. 25. 23:48
 7/12 anonim válasza:
én is szerelmes voltam Ed Westwick-be,elmúlott úgy a GG vége után
2016. júl. 26. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
46%
Tisztázzuk... szóval Te megérted Stílusos Henrietta "lelki világát " ? Borzasztóan megértő lehetsz, kibeszélőműsorod nincs véletlen? Vagy lelkisegély-szolgálat vagy? Kezdj el leszokni a srácról... A zenéjét ismered (ha ez a 15 és fél skálás acél ajtó nyikorgás az), nem az embert.
2016. júl. 26. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Hát attol h beleszerettel meg nem lesz vele semmilyen kapcsolatod kicsi vagy meg a szerelemhez! Meg o is hulye lesz veled szoba alni!
2016. aug. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
90%
Mindannyiotoknak kivanom, hogy egyszer talizzatok vele! Ki tudja? Talan pont az egyikotokbe fog beleszeretni!:) <3
2016. aug. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!