Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Eleg telt vagyok,169 cm,79...

Eleg telt vagyok,169 cm,79 kg. Sracok, akik a telt lanyokat szeretik! Ez mar tul sok?

Figyelt kérdés

Lattam mar ilyen kerdeseket, nem kell ezert leszurni. Csak valaszolj ha akarsz, es kesz.

Egyebket nem vagyok nehez csontozatu, 80B kosaras melltarto meretem van, szval nincsenek nagy melleim. Inkabb fenekre, combra meg hasra vagyok telt. Nem szeretek sportolni, tobb mindent probaltam de nem jott be. Igen, lusta fajt vagyok, szeretek enni, de azert hetente ketszer is jarok edzoterembe (osszesen negy ora hetente).

En elegedett vagyok magammal, de egy eve szingli vagyok, mert eddig nem igen talalkoztam olyan pasival, aki lassan, turelmesen akart volna haladni. Miert olyan sietos mindenkinek? Szoval meg 19 evesen szuz vagyok, nem vagyok az a fajta, aki nagyon elsietne a dolgokat.

Velem van a gond, a testalkatommal, a gondolkodasommal...?

19/L



2016. júl. 18. 19:50
 1/6 anonim ***** válasza:
81%

Dehogy túl sok. Ha ennél kevesebb lenne, már nem is lenne telt :D

Szerintem szép lehetsz. maradj pozitív, bízz magadban, és biztos találsz valakit.

2016. júl. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%
Mutass képet, így nehéz megmondani.
2016. júl. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%

csatlakozom az 1-es hez

20f

2016. júl. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
81%

Rengeteg esélyed van, szerintem nagyon szép lehetsz :)

17/F

2016. júl. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Én szerintem még szedhetsz is magadra.
2016. júl. 20. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
81%
Naaaa naaaa naaaa! Azé áljon má meg a menet, arra ne biztassátok hogy szedjen magára! Amig nem tervezel gyereket, addig azér figyelj oda az étkezésre, ne egyél szemetet, egy 5 öst ledobhatnál. Persze ezt nem a külsö miatt mondom, mert elhiszem, hogy csinos vagy, hanem az egészséged miatt.
2016. júl. 22. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!