Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi ennek a mesének a címe?

Mi ennek a mesének a címe?

Figyelt kérdés
Régen, 2004-5 körül a Minimaxon ment egy mese, ami egy pálcikaember-szerű fiúról szólt (nagyjából mint az Egy Ropi naplójában, úgy nézett ki) és ha jól rémlik egy kutyája is volt. És ő iskolába is járt, és elég nyomi gyerek volt. Volt egy osztálytársa, egy szintén pálcika ember, aki folyton bántotta, és zöld volt feje. Az egyik részben kibékültek, mert valami történt és ez a zöld fejű srác még sírt is. Szóval, ha ezek alapján valaki felismeri, és tudna címet mondani, azt megköszönném! Régóta keresem ezt a mesét, de sehol nem bukkantam rá :(

2016. júl. 20. 12:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Doug Naplója.


Az a zöld srác, aki állandóan bántotta, vörös hajú, Roger... jaja, kibékültek és sírt is.

2016. júl. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon kösziii :)
2016. júl. 20. 18:51
 3/5 A kérdező kommentje:
Azt nem tudod esetleg, hogy hol találom meg? Kerestem különböző mesetárakban, indavideo-n, de nincs fent sajnos..
2016. júl. 20. 19:04
 4/5 anonim ***** válasza:

Sehol nem találtam én sem.


Én is kerestem a legelső helyen, a Google-n, de Magyarul én sem találtam rá, se a Youtubon, se egyéb helyen. Valahol biztosan meg van az interneten Magyar hanggal, de sajnos én sem találtam még meg eddig...


...viszont szívesen költenék rá pénzt, mert szeretem én is. Azt ajánlom neked, nézz körbe egynéhány tékában, már ha van még ilyen, vagy olyan helyen, ahol tudod, hogy régi dolgokat, beleértve régi filmeket és rajzfilmeket is árulnak... bár sajnos ezt is kétlem, hogy ezt a rajzfilmet kiadták-e volna CD kiadásban (DVD-re gondolni se gondolok...).


Sok sikert a kereséshez.

2016. júl. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Képzeld, végül megtaláltam, az indán fent van "Doug" címen, Kicsit rossz minőségű, de legalább fent van! :D
2016. aug. 15. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!