Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem lephetek ki azonnal a...

Nem lephetek ki azonnal a munka helyemrol? Tobbi lent!

Figyelt kérdés
Bp-n laktam,es ott is dolgoztam az eggyik multinal.Most vagyok ketto het szabin,ez az utolso hetem!Viszont csaladi okok miatt el kellett koltoznom hetfon ,es nem fogok mar vissza koltozni.Ma betelefonaltam a munka helyemre es elmondtam,hogy csaladi okok miatt koltoznom kellett,hirtelen es nem tudok,nincs ra lehetoseg,hogy Bpn lakjak tovabb.Azt mondta aki a fonokom alatt van,hogy akkor jojjek hetfon es addigra keszen lesznek a papirjaim.Viszont a kollega nomnek azt mondtak(akivel en joba vagyok),hogy valoszinu a nagyfonok nem fog elengedni,mivel30napom van a felmondasig.Es lekell toltsem a 30napot,es vagy elmegyek tpre 30napra,vagy fizetetlen 30nap!En ezt nem ertem!!Ezt megtehetik?Nem lephetek ki azonnalival?180kmre koltoztem Bptol,nem megoldhato a mindennapi utazasom oda-vissza!Hetfon fogok felutazni a ceghez..mi a teendo?!
2016. júl. 20. 15:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Bizony!

Vannak törvények.

Ezeket be kell tartani.

Ilyen az élet.


Előbb kellett volna kérdezni, utána költözni.

Amúgy közös megegyezéssel kiléphetsz. A hangsúly itt a MEGEGYEZÉSEN van.

2016. júl. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem volt mas lehetosegem,nem azert koltoztem mert annyira akartam volna!Ha nem mentem volna,akkor most az utcan lennek! :)

En mondtam a kozos megeggyezest,direkt a szabim letelte elott szoltam,nehogy azt mondjak elsumakoltam!Pedig csak harom napja tortent ez,ensem szamitottam ra,hogy koltoznom kell!!De azt akkor sem ertem,hogy miert jo a cegnak ha 30nap mulva enged kilepni,mikor abban a 30napbam egyszer sem fogok bemenni!!Plusz mi az,hogy akkor menjek tpre,mikor 30napra az embert csak ugy nem kuldik el tpre!?

2016. júl. 20. 16:07
 3/3 anonim ***** válasza:

Azt én sem tudom.

A megegyezés meg akkor működik, ha ők is meg akarnak egyezni. Azért közös.

2016. júl. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!