Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hány jelentés kell ahhoz hogy...

Hány jelentés kell ahhoz hogy a Facebook megszüntessen egy oldalt?

Figyelt kérdés
2016. júl. 20. 17:06
 1/4 Laylah ***** válasza:
Szerintem egy is elég, ha indokolt. Milyen témájú oldalt akarsz megszüntetni, és ha ennyire zavar, miért látogatod?
2016. júl. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A képeimmel készült egy áll profil, az illető oldalt is készített a nevemmel és a képeimmel. Többször jelentettem már, valamint az ismerőseim is, de a Facebookra nem számíthatok, nem tesznek semmit. Nem tudom, lehet a jelentés kevés, ezért is tettem fel a kérdést.
2016. júl. 21. 18:04
 3/4 Laylah ***** válasza:
Így már értem. Válasz érkezett a jelentésedre?
2016. júl. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen.

„Köszönjük, hogy időt szakítottál arra, hogy jelents valamit, amiről úgy érzed, sérti a közösségi alapelveinket. Az ilyen jelentések fontos szerepet játszanak abban, hogy a Facebook mindenki számára biztonságos és barátságos hely maradhasson. Megvizsgáltuk az oldalt, amelyet jelentettél, és úgy találtuk, hogy nem sérti a Közösségi alapelvekben foglaltakat.

Kérjük, jelezd nekünk, ha bármi mással találkozol, amit aggasztónak találsz. Ha szeretnéd, hogy egy konkrét dolgot vizsgáljunk meg egy oldalon, a tartalmat (pl. a fényképet) jelentsd, ne az egész oldalt. Azt szeretnénk, hogy a Facebook továbbra is mindenki számára biztonságos és barátságos hely maradhasson.

2016. júl. 24. 09:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!