Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan legyek elég jó? Vagy...

Anonymus0123456789 kérdése:

Hogyan legyek elég jó? Vagy talán hogyan kellene elfelejtenem? Több lent

Figyelt kérdés

Van egy fiú, aki már régóta tetszik, konkrétan majdnem egy éve és én neki nem. Sajnos gonosz osztálytársaim (vagyis csak 3) elárulták neki, és sajnos egy hónapon keresztül nem is beszéltünk egyáltalán. Utána viszont megtört a jég és beszélgettünk, viszont az akkori legjobb barátnőm beszélt vele és a srác azt mondta, hogy akkor se szeretne, ha én lennék az utolsó lány.... Ezután még mindig beszélgettünk és szórakoztunk. Aztán nem rég a kirándulásunkon, a volt legjobb barátnőm elárulta nekem hogy az a fiú elmondta neki hogy tetszik neki. Teljesen összetörtem mert volt benne egy picike érzés mintha én is tetszenék neki. Azóta teljesen össze vagyok törve. Ő végig tudta mindenegyes percben tudta, hogy nekem tetszik. Próbálom magam túl tenni rajta, de minden emlékemben szerepel ő is. Van rajtam egy kis felesleg lehet ezért is nem tetszek neki. Ezt próbálom leadni, 170,5 cm vagyok és 61,9 kg. Ez nem is lenne sok, csak mind a hasamra rakódik. Szóval ezt próbálom leadni. Nem tudom, hogy most próbáljam elfelejteni vagy próbáljak jó lenni neki? Ráadásul felköltöztek Bp-re, tőlem 250 km-re. Szóval már beszélni sem tudunk. Hogyan tudnám elfelejteni és meg is felelni neki, hogy ha esetleg látja a képeket facebookon akkor bánjon meg mindent amit rám mondott (pl. kövér, nem elég jó stb.)

Köszi annak aki eddig elolvasta. Tudnátok sgíteni? Köszi :)



2016. júl. 22. 13:21
 1/7 anonim ***** válasza:
61%

Szia! Szerintem felejtsd el.. mivel elköltöztek, már találkozni sem fogtok, és ha vkinek nem kellesz, mínusz 5 kg-val sem fogsz neki kelleni.

A paramétereid alapján nem vagy kövér. Lehet egyszerűen nem vagy az esete és kész.

Van annyi fiú még rajta kívül…

Üdv.: 30/L

2016. júl. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztatást! :)
2016. júl. 22. 13:52
 3/7 anonim ***** válasza:
78%

Egyszerűen ne foglalkozz vele többet! Tudom, hogy ez leírva egyszerűbb, mint megoldva, de végső soron tényleg ennyi lesz a megoldás.


Van erre számtalan módszer... Kezdj bele valami újba, amit eddig nem csináltál. Új hobbi, új tanulmány, bármi, ami mostantól az új énedet fogja építeni.


Fogyást hagyd abba addig, amíg érte akarod csinálni. Annak semmi értelme nincs. Hibás a motiváció, nem fog működni, ráadásul folyamatosan rá fog emlékeztetni.


És még egy: sírd ki magad. Dobd ki az összes emléket róla... úgyis emlékezni fogsz rájuk, de fényképek szimbolikus elégetése, és hasonlók, segítenek megkezdeni a gyászfolyamatot.


Ne számíts rá, hogy rövid lesz! Az elengedés hetekig, hónapokig eltarthat így is, de szép fokozatosan felépül egy új éned. Egy sokkal érdekesebb és értékesebb éned.

2016. júl. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%

Majd talalsz egy fiut akinek ugy kellesz ahogy vagy.

Ha nem tetszel neki igy akkor felesleges lenne miatta fogyni vagy barmit valtoztatni magadon. Probald meg elfelejteni ot. Fiatal vagy lesz meg annyi fiu. Es ezert ne legyel osszetorve. Sird ki magad esetleg de utana szedd ossze magad. Kitartas:)

2016. aug. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Sajnos tegnap kiderült, hogy mégsem költöztek el hiszen találkoztam vele a boltban. :( Eddig azt hittem sikerült elfelejtenem, de mikor megláttam rájöttem, hogy nem így van :/

2016. aug. 2. 06:10
 6/7 anonim válasza:

Szia. :) Egyre tudlak én tanácsolni... Soha senkinek ne akarj megfelelni! Az akinek tetszel, tetszeni fogsz ugyis ha felkuszik 2-3 kilo.

Nem kell eroltetni semmit. Nehez az ilyen helyzet, de idővel sikerulni fog hogy tultedd magad. Foglald el magad, es nem szabad sokat ezen ragodni...mert csak szenvedsz. En is ismerem ezt az erzest. De sikerult tul tenni magam. Neked is sikerul! :)

2016. aug. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Ne felejtsd el. Ha szívedből szereted nem fogod hiába is akarod.

Hasonló az en helyzeten is, de én sem tudom elfelejteni. Ő a szemembe mondta vagyis írta hogy ne szeressem, mert neki több nő kell egyszerre meg ilyenek.. Szoval a lényeg az hogy nem mondom el neki de szeretem. És ha szeretsz valakit nem fogod elfelejteni..

2016. szept. 25. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!