Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan fogyhatnék/izmosodhatné...

Hogyan fogyhatnék/izmosodhatnék szeptemberig?

Figyelt kérdés

154cm vagyok, 55kg, 13 éves, lány :).

Nem a testsúlyom zavar, hanem a kinézetem.

A barátnőm mindig azt mondja, hogy jól nézek ki, meg, hogy vékony vagyok, de tudom, hogy ez nem igaz.

Egyik részről, mert ezt ismerőseim is megerősítették, (papa, mama, stb.) más részről -ami egyébként a legfontosabb- én is úgy érzem/látom.

Azt szeretném, hogy a zsír helyén izom legyen. :D

Egyébként, a suliban sem csúfolnak, vagy megszólnak, ilyesmi, ezt én, magamtól gondolom így.


Már pár napja elkezdtem a következőt: 20 perc erősítés karra, 20 perc lábra, 20 perc hasra. Valamint kedden, csütörtökön, szombaton, és néha vasárnap egy 1,5 órás edzésre járok, ahol átlagosan 4km-t futunk. Tervezem, hogy még ezen kívül is futni járjak.

Úgy gondolom, hogy az étkezésemre kéne jobban odafigyelni, és ezt meg is fogom próbálni, viszont nem szeretnék áttérni update ételekre.

Napi 3 étkezést szeretném bevezetni, vagy napi 5-öt, de kevesebb adagokat.

Mit gondoltok, szeptemberig mennyit változhatok, ha betartom ezeket?

Esetleg tanácsokat tudnátok adni?

A válaszokat, és, hogy végig olvastátok, előre is köszönöm! :))))

(Bocsi, ha túl sok a vessző ',' :DD)



2016. júl. 23. 23:58
 1/3 anonim ***** válasza:
minél több mozgás és megtervezett étrend! úszni, futni, biciklizni, amennyit csak tudsz!
2016. júl. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
A legfontosabb a mozgás, illetve a rendszeres étkezés. Nem kell update vagy más csoda diéta vagy akármi legyen. Mivel mostmár mozogs/sportolsz az étvágyad is megnő ami teljesen természetes. Amúgy havi 3 kilónál nem ajánlott többet hízni vagy fogyni, mert nem a legegészségesebb és a bőrödnek sem tesz jót, úgyhogy inkább suli mellett is folytasd csak kevesebb alkalommal :)
2016. júl. 24. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)

Az edzés suli alatt úgy néz ki, hogy itthon futni járni nincs időm, (tavaly legalábbis nem volt, de most még meglátjuk :D) de edzésre járok, heti 5 alkalommal.

Valamint délutánonként csináltam meg 55 fekvőtámaszt, (persze nőit, vagy szünetekkel rendeset :D) 55 guggolást,55 felülést és 56 kitörést.

Csak nekem azt ajánlották, hogy ehelyett inkább külön mindegyikre legalább 20-20 percet eddzek, eltérő, különbféle gyakorlatokkal.

Ti mit gondoltok, melyik a jobb, egészségesebb?

Köszi a választ! :3

2016. júl. 24. 09:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!