Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lali Esposito és Mariano...

Lali Esposito és Mariano Martinez most egyutt vannak? Vagy egyaltalan voltak egyutt?

Figyelt kérdés

#szerelem #párkapcsolat #Mariana Esposito #mariano martinez #Isten áldjon Esperanza!
2016. júl. 24. 12:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Igen, együtt voltak. 2015.november 3-án Mariano be is vallotta egy rádióbeszélgetésben, hogy együtt vannak. Viszont 2016. március 28.-án Twitteren Lali lezárta a találgatásokat. Remélhetőleg egymásra találnak még, mert még megvan köztük a szikra és nem szívesen beszélnek egymásról...semmi sem lehetetlen. :)
2016. júl. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Lali lezárta a találgatásokat a szakitasukrol* bocsi most látom, hogy kihagytam belőle ezt a részt!
2016. júl. 25. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt!😊
2016. júl. 25. 17:41
 4/17 anonim ***** válasza:
Alap dolog! Puszi! 😏💗
2016. júl. 26. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%
Hihetetlen, hogy Csóró Laliról meg valami Mariannáról hogy s miként el tud beszélgetni a mai fiatalság. Fan klubbotok vab? Vegyetek mán' be plíz. Na áldás, béke, szeretet, megjegyzem a neveket. Jo vers?
2016. júl. 26. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Elég buta vagy! Kérdezett valamit, én meg válaszoltam, mert ugye ez az oldal erre való nem pedig amire te használod, bunkózásra. Ráadásul előtte inkább néz a dolgok után mielőtt 'okoskodsz'! Jól van, akkor én is mondok egy verset! Fogd be a szád és kussoljál, viseld el, hogy valaki jobb verset ír egy ilyen bunkónál, na húzzál!
2016. júl. 26. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
En egy kicsit határozottan leszek. Húzzá innen kocsog kérdeztem vmit es o megvalaszolta kussoja be ha nem tetszik! Miert regisztráltál ha nem bírsz válaszolni es elfogadni h a masik mit szeret! Es neked kedves válaszoló koszonom a válaszod! A köcsög ember kedvéért lenne mégegy kerdesem az h Lali es mariano egyutt voltak amikor elkezdtek forgatni es azert valasztottak őket színésznek, vagy csak ugy random valasztottak es a forgatáson szerettek egymásba? Ha nem tod a valaszt nem baj es koszi mindent.
2016. júl. 27. 21:36
 8/17 anonim ***** válasza:
Koszi, hogy te határozottabb voltál! Persze, hogy tudom :D nos hat ez az egesz eleve úgy kezdődött, hogy egy filmben (La Pelea de mi Vida) mar együtt szerepeltek, amiben durva egy csók jelenet volt köztük. 2015ben elkezdődött az Esperanza mia mar a sorozat elején is a rajongok elkezdtek találgatni, hogy együtt vannak-e?! De akkor Lali meg együtt volt Benjámin Amadeoval (Casi Angeles) akivel 2015. júliusában szakítottak es hat akkor amit mar leírtam, hogy Mariano megerősítette, de ugye azt is hozzátette, hogy nem a találgatások elejekor meg nem voltak együtt. Ha valami kérdésed van meg nyugodtan kérdezz!
2016. júl. 28. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Koszi h ilyen készséggel valaszolsz!😊
2016. júl. 28. 16:21
 10/17 anonim ***** válasza:
0%
Na, a 2 Lali fan összefög, beszarok!
2016. júl. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!