Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ne nezzetek hulyenek de...

Ne nezzetek hulyenek de szeretnek egy fegyvert onvedelmi celra, persze viselesi engedelyt kivaltok mindenkepp (? )

Figyelt kérdés

Nemetorszagban elek, 4tamadas tortent egy heten belul itt mellettunk raadasul es tobbet nem merek meg utcara se menni ugy h nincs nalam onvedelmi eszkoz

Nem fogok gazsprayt venni mert ha mellettem el mezd egy idiota bevandorlo20meterrel lovoldozni, nem fogom vele megvedeni magam!

Gazpisztoly hogy mukodik? Marmint ugy ugy ha ralonek valakire, mi tortenik? :D

Illetve a legpisztoly de ugy olvastam azzal nem nagyon lehet megsebesiteni.


Vagy valami egyeb amivel lehetne?


Nemetorszagban hogy tudom az engedelyt kivaltani?


A bunko valaszokat figyelmen kivul hagyom, leirhatja barki, senkit nem fog erdekelni. A normalisakat meg koszonom elore is :)



2016. júl. 25. 20:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Te most önvédelmi eszközt akarsz, vagy gyilkolászni?

Komolyan?


Ha előbbi, akkor a gázspré tökéletesen megfelel.

Vagy egy sópisztoly. Az olyan, mint egy gázpisztoly, csak sót lő, az nem öl, viszont ha valakire rálősz, az nem fog utánad menni egy darabig.

2016. júl. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

"Nemetorszagban elek, 4tamadas tortent egy heten belul itt mellettunk"

Igen? Hol élsz?


"es tobbet nem merek meg utcara se menni ugy h nincs nalam onvedelmi eszkoz"

Költözz el a gettóból vagy a csatornából, vagy olvass kevesebb bulvársajtót.


"Nem fogok gazsprayt venni mert ha mellettem el mezd egy idiota bevandorlo20meterrel lovoldozni,"

A német állampolgárok lelőhetnek, ugye? Mert azok is futnak ám ámokot.


"nem fogom vele megvedeni magam!"

Több esélyed van megvédeni magad egy gázsprével mint egy késsel vagy éles fegyverrel - már amennyiben nem értesz hozzájuk.


"Gazpisztoly hogy mukodik? Marmint ugy ugy ha ralonek valakire, mi tortenik? :D"

Mit gondolsz, harci gáz van benne? Idegméreg? Mi történne? Ugyanolyan könnygáz van benne mint a gázsprében.


"Illetve a legpisztoly de ugy olvastam azzal nem nagyon lehet megsebesiteni."

Semmilyenlegális önvédelmi eszközzel nem tudsz komolyabban megsebesíteni senkit.

2016. júl. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Altalaban csak az irja oda a kerdesehez, hogy "A bunko valaszokat figyelmen kivul hagyom", aki tudja hogy valami vaj van a fule mogott :DDD


De segitek szivesen:

[link]

2016. júl. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Orbital ***** válasza:
hülyegyerek lövöldözni akar és még megpróbálja önvédelemnek beállítani... szánalmas.
2016. júl. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!