Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb mobiltelefon...

Melyik a legjobb mobiltelefon maximum 60000ft-ért?

Figyelt kérdés
gyors processzort várok tőle, messenger, viber, pokemon go ne nagyon akadjon rajta az a léyeg.

2016. júl. 25. 20:49
 1/6 anonim ***** válasza:
2016. júl. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Samsung galaxy grand prime! Nekem is ilyen van már lassan egy éve és egyszerűen IMÁDOM;)
2016. júl. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nehogy olyat vegyél, mint amit a második írt.

1GB rammal NAGYON hamar lelassul a telefon, pláne a touchwiz alatt.


Itt egy összehasonlítás a két telefon között.

Ha nem értesz a dologhoz is láthatod, hogy a két telefon között ég és föld van.


[link]

2016. júl. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Umi iron pro. Illetve más Umi termékek. Kínai viszont én többre tarrom mint az előző iPhone-omat.
2016. júl. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én annó 67-ért vettem meg az LG G4s készülékemet, már lement az ára 57 ezerre. Nagyon szeretem, eddigi legjobb telefonom. Sose fagy le, nem lassú, sokat netezek rajta az aksi mégis bírja, nem utolsó sorban pedig szép képeket csinál. Mindenképpen ajánlani tudom és akárhogy döntesz, ha rám hallgatsz Samsungot nem veszel, sok problémád lesz vele. Ha érdekel az LG, én innen rendeltem 2 éves garanciával: [link] . Megbízható, gyors, segítőkészek.
2016. júl. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 randomnev12@$ válasza:
xiaomi Note 7 árukeresőn
2020. ápr. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!