Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 19 éves vagyok és szeretnék...

19 éves vagyok és szeretnék nagyon autóversenyző lenni. Jövőre elkezdenék gokartozni 20 évesen. És azt akarom megkérdezni hogy vajon lenne esélyem 10 év múlva 30 évesen bekerülni a NASCAR-ba?

Figyelt kérdés
2016. júl. 27. 19:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Persze... ha apukád befizet.

Még senki sem látott vezetni. Honnan a francból tudhatná bárki, hogy van-e esélyed???

2016. júl. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0,00000000000000000001%
2016. júl. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem baj akkor se adom fel!És ezt te honnan veszed?Szerintem lehet még esélyem!
2016. júl. 27. 23:02
 4/6 anonim ***** válasza:
Kicsit idős vagy már hozzá, de minden lehetséges.
2016. júl. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Kedves Kérdező!


Normális esetben 6-7 éves korban gokartoznak a srácok, akik autóversenyzők akarnak lenni. És így lehetnek képesek 10 év alatt eljutni a formula szériákig. Verstappen most 18 éves (bár ő kivétel). NASCAR szerintem nem valószínű, mert az amerikában honos és ott kevesebb az európai pilóta. A nyerő recept ha amatőr versenyeken jól versenyzel és szponzorok kiválasztanak téged. Sajnos ebben a sportágban a pénz dominál, elég ha megnézed Maldonadot. (Ő is csak azért lehetett évekig az F1-ben mert mögötte állt a Venezuelai olajtársaság.) Ennek ellenére sok sikert kívánok!

2016. júl. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Persze feladni nem szabad, de azt tudnod kell, hogy, ha most kezdesz gokartozni már sokat nem fog érni. A profi versenyzők nem véletlenül kezdik el olyan korán a gokartozást. Egy kisgyerek teljesen másképp tanul, mint egy felnőtt ember és azáltal alakul ki a stílusa is. Ilyen túraautóra simán lehet esélyed, de formaautós szériákat felejtsd el szerintem, na meg a DTM és WEC féle szériákat is. Ha van rengeteg felesleges pénzed, akkor menj a Suzuki kupába vagy valami ilyesmibe és ott elszórakozhatsz, több értelme nincs azoknak.
2016. szept. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!