Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Tokyo Ghoul-ban kaneki...

A Tokyo Ghoul-ban kaneki meghal? (anime)

Figyelt kérdés
Mindenki ezt mondta, de szerintem lesz 3. évad, nem mutatták hogy kaneki meghalt volna, még az sem biztos szerintem hogy hide is, csak viszi a karjában és így lesz vége. Minden olyan befelyezetlen marad, amon se biztos hogy meghalt, csak a törött fegyverét találják meg, és a bagolyról se derül ki semmi, Juuzou-nak sem volt sok szerepe. Mi a véleményetek?

2016. júl. 28. 20:38
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%

Én nagy TG fan vagyok.

Olvastam sokat róla hogy most mi történt, és elvileg a mangában Kaneki meghal(?), de a manga és az anime tök más.

A mangában részletesebben van minden megmutatva és más a történet.

Az anime alapján Hide és a bagoly is meghal.Kaneki nem.


Senki sem tud semmit sem mondani hisz ahogy mondtam a mangában azt mondták hogy meghal, de az animében nem.


Volt ovája, nemtudom hogy láttad e.De remélem lesz 3. évad is. Ott majd minden kiderül

2016. júl. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi, :) most megnyugodtam kicsit, majd megnézem az ovát is meg lehet rászánom magamat a mangára
2016. júl. 28. 21:04
 3/11 anonim ***** válasza:

Ajánlom figyelmedbe a mangát, még ma is fut! ;)

A kérdésedre pedig csak akkor válaszolok, ha OK a manga spoiler. :D

2016. júl. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

# 1


Ha ezt olvastad nem lehetsz nagy TG fan.

Animében nem lehet tudni (bár szerintem mindegy is mert nagyon szar lett az anime).

A mangában él és virul, ahogy valószínűleg Hide is. Manga egyébként még most is fut, Japánban 8. legnépszerűbb manga jelenleg és minden szombaton jön az új rész.

2016. júl. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Tényleg nem vagyok nagy fan, csak megnéztem, és nem volt rossz az ötlet,tetszett, én attack on titan-os vagyok inkább. :)
2016. júl. 29. 12:10
 6/11 anonim ***** válasza:
KANEKI MEGETTE HIDET, MIÉRT NEM LEHET MEGÉRTENI? EZT A 3. VÁLASZOLÓNAK!!!!!!4444NNÉGGYYYY5!!!4!!
2016. aug. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Azért mert Ishida idáig egyetlen fontosabb karaktert se ölt meg.

Pl. Yoshimura, Eto, Kaneki, Tsukyama, Amon, Seido, Rize mind "halottaknak" lettek nyilvánítva, van aki többször is, aztán mégis kiderült hogy élnek.


Hide off screen halála elég egyértelművé teszi, hogy így nem fognak megölni senkit. Főleg, hogy Kaneki 2 harapás után már erőre szokott kapni (pl Jason ellen, vagy Seido ellen). Akkor miért ette volna meg egész Hide-t? Max 1 kart vagy lábat. A CCG-s halott listán sem volt fent.


Touka pedig valakit meglátogatott a CCG-s korházban, és nem hiszem, hogy Sinoharát ment meglátogatni :D


Hide biztos, hogy él még.

2016. aug. 12. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Eto is meghalt :)
2016. aug. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi értelme van fake spoilereket bedobálni.


Eto ha túlélte hogy Kaneki kettévágta akkor ezt is túl fogja élni, szerintem nem halt meg. Kaneki pedig még nem teljesítette Yoshimura kérését sem, addig Eto nem halhat meg.

2016. aug. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Thunderfairy ***** válasza:

Ő a főszereplő úgyhogy biztosan nem. De engem érdekelne Hi-

nami chan további sorsa.

2017. szept. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!